Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Alumnita (76:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Alumnitą“

2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 20:13 val., peržiūros: 802

Pirmadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Sabonio KC “ (2/4) ir svečių teisėmis atvykę „Alumnita“ (0/5).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Sabonio KC “ ekipa, kuri atitolo nuo varžovų, tačiau svečiai pradėjo užtikrinčiau pulti puolime ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Likus žaisti dvi minutes šeimininkai surengė keletą greitų atakų , kur susikrovė 7 taškų pranašumą ( 22:15). Antrame kėlinyje „Sabonio KC “ toliau naudojo presingą prieš varžovus, kuris pasiteisino ir pranašumas išaugo iki dviženklio. „Alumnitai“ niekaip nepavyko sustabdyti jaunųjų saboniukų, o „Sabonio KC “ su kiekviena minute didino pranašumo – 45:23.

Po ilgosios pertraukos „Alumnita“ įsivažiavo ir skirtumas ištirpo iki 13 taškų ( 47:34), tačiau saboniukai susitvarkė su gynyba bei įjungė aukštesnę pavarą puolime, kur atstatė turėtą pranašumą ( 57:37). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. „Sabonio KC “ ekipos treneris leido pažaisti mažiau žaidusiems žaidėjams , kurie atliko puikų darbą tiek puolime, tiek gynyboje ir „Sabonio KC “ iškvojo triuškinančią pergalę, rezultatu -76:59 (22:15, 23:8, 12:14, 19:22)

„Nebajeris“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Sabonio KC“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Sabonio KC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Alumnita“ iškovojo pirmąją pergalę sezone patiesdama Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:17 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Alaina“ be vargo susitvarkė su „Alumnita“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:09 val.)