Kauno TPMC ‒ 2 vs KK „Alfa būrys“ (109:116)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

Taškų lenktynėse KK „Alfa būrys“ nukovė „Kauno TPMC ‒ 2“

2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 23:33 val., peržiūros: 807

Ketvirtadienio vakarą Kauno TPMC mažojoje salėje vyko C lygos Mažosios taurės I-ojo pogrupio rungtynės tarp „Kauno TPMC ‒ 2“​, žaidusių namuose, bei KK „Alfa būrys“ krepšininkų (svečių). Abi komandos surinko po triženklį taškų skaičių, bet sėkmė nusišypsojo KK „Alfa būriui“​.

Jau pirmasis kėlinys žadėjo didžiulę intrigą. Komandos neleido viena kitai atsiplėšti ženklesniu skirtumu. Atsilikdami šeimininkai spurtavo 8:0 ir po D.Koblinec taiklaus dvitaškio pirmavo 4 taškais (19:15). Bet svečiai nenusileido ir kėlinio pabaigoje, po taiklaus M. Lauraičio tolimo šūvio, buvo trumpam išsiveržę į priekį. Sėkmingai paskutinę kėlinio ataką įvykdę „Kauno TPMC“ žaidėjai, kėlinį baigė pirmaudami minimaliu rezultatu 27:26.

​Antrojo kėlinio pradžia priklausė šeimininkams. Sužaidę beveik 4 kėlinio minutes, N. Trumpeliui pataikius dvitaškį, jie pasiekė dviženklį pranašumą – ​46:36. Tačiau svečiai su tuo nesitaikstė ir palaipsniui mažino skirtumą. Po kelių sėkmingų atakų, kurių smaigalyje buvo V.Šoblinskas, KK „​Alfa būrys“​ vėl perėmė varžybų iniciatyvą į savo rankas. Kėlinys baigėsi svečiams pirmaujant rezultatu 59:62.

​Po ilgosios pertraukos toliau virė inirtinga kova. Rezultatas 3-ojo kėlinio metu buvo lygus net 4 kartus. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai paskutiniąsias 2 minutes pirmavo ir baigė kėlinį pirmaudami 3 taškais (83:86).

​Visą ketvirtąjį kėlinį KK „​Alfa būrys“​ dėstė rungtynių tempą. Nors po M. Červinsko taiklaus metimo iš trijų taškų zonos „Kauno TPMC“​ priartėjo iki apčiuopiamo 2 taškų atsilikimo (109:111), bet svečiai kėlinį pabaigė neklysdami ir spurtuodami 5:0. Rungtynės baigėsi rezultatu 109:116.

J. Eibuko (KK „Alfa būrys“) komentaras po pergalės:
„​Mačas buvo rezultatyvus dėl to, kad aikštė maža, daugiau atakų. Nėra daug erdvės, žaidimas toks greitesnis, laisvesnis. Manau, kad pergalę lėmė susikaupimas, pradėjom gintis truputį bent jau, nors ir praleidom virš šimto taškų. Pirmajame kėlinyje varžovai pataikė daug tritaškių, paskui mes truputį pasižiūrėjom.“

KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:10 val.)27 taškus per kėlinuką pelnęs A. Bulys atvedė „ASU dublerius“ į pergalę kovoje su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:36 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)