Kauno NTI-PN vs Kauno TPMC ‒ 2 (79:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 18:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ pasiekė nelengvą pergalę

2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 23:03 val., peržiūros: 548

Gruodžio 19 dieną, 18:00 val., „Kauno NTI-PN“ sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Kauno TPMC ‒ 2“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, nors didžiąją laiko dalį priekyje buvo šeimininkai, tačiau vienu momentu „Kauno TPMC ‒ 2“ perėmė iniciatyvą ir pabėgo 6 taškais tolyn. Vis tik tai buvo tik laikinas blykstelėjimas, netrukus „Kauno NTI-PN“ susigražino pranašumą, o susitikimo pabaigoje jie jau turėjo gana saugią persvarą 79:67 (21:11, 14:19, 21:24, 23:13).

Rungtynių pradžioje svečiai buvo aiškiai nepasiruošę ir nesusikaupę, tuo pasinaudoję „Kauno NTI-PN“ žaidėjai žaibiškai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą. Vis tik po prastos pradžios atsigavo ir svečiai, o skirtumas ėmė mažėti. Į rungtynes sugrįžo intriga, o skirtumas beveik visiškai išnyko. Iki pat ilgosios pertraukos vyko kiek banguotas ir permainingas žaidimas, o po dviejų kėlinukų „Kauno NTI-PN“ pirmavo rezultatu 35:30.

Po ilgosios pertraukos svečiai atsigavo, pataikė kelis svarbius tritaškius ir net persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik turima 6 taškų „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos persvara išsilaikė labai trumpai ir „Kauno NTI-PN“ labai greitai persvėrė rezultatą į savo pusę. Šeimininkus į priekį vedė nuostabiai po krepšiais kovojęs J.Atkočaitis, kuris ne tik pats sėkmingai rinko taškus, bet ir suteikė ne vieną progą komandos draugams. Rungtynėms artėjant į pabaigą „Kauno NTI-PN“ komanda pataikė dar kelis itin svarbius metimimus, o skirtumas tapo pakankamai didelis, kad varžovai neturėtų šansų atsitiesti. „Kauno NTI-PN“ atsilaikė ir pasiekė pergalę rezultatu 79:67.

„Kauno NTI-PN“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė „Alumnita“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 16:43 val.)„Kauno NTI-PN“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno NTI-PN“ atkakliose rungtynėse įveikė „Alainą“ (2018 sausio 02 d., antradienis, 20:50 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)„Kauno NTI-PN“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkus (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)„Return“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:25 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ visus reikalus su „BK Centre“ sutvarkė pirmoje rungtynių pusėje (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)