Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs KK „Alfa būrys“ (75:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus

2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 23:34 val., peržiūros: 487

Trečiadienį, gruodžio 13 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos „Sabonio KC“ bei svečių KK „Alfa būrys“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau svečiams pavyko priartėti prie savo varžovų ir per likusį kėlinio laiką vyko tikras nervų karas, kurį šįkart laimėjo aikštelės šeimininkai.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Sabonio KC“, kuri nieko nelaukdama šovė į priekį ir įgijo devynių taškų pranašumą. Vėliau komandos keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis, o likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, komandas skyrė jau dešimt taškų. Visgi, ketvirtį kur kas geriau užbaigė KK „Alfa būrys“, kurie pelnė septynis taškus be atsako. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:17. Antrasis kėlinukas vyko tuo pačiu scenarijumi visą kėlinį. Aikštelės šeimininkai pradžiai padidindavo savo pranašumą, o tuomet geresnę atkarpą sužaisdavo svečiai ir sumažindavo atsilikimą iki minimalaus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:35.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos vėl žaidė gana apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Kėliniui įpusėjus, „Sabonio KC“ įgijo septynių taškų pranašumą, tačiau tuomet krito į šiokią tokią duobę ir leido savo varžovams išlyginti rezultatą. Per likusį kėlinio laiką niekas kardinaliai nepasikeitė ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo 58:55. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo KK „Alfa būrys“ ir įgijo trijų taškų pranašumą. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė saboniukai ir susigrąžino pranašumą į savo rankas. Svečių komanda labai kentėjo nuo tragiško baudos metimų pataikymo. Ši bėda jiems neleido persverti rezultato savo naudai ir įgyti apčiuopiamo pranašumo. Lemiamu momentu „Sabonio KC“ išlaikė pranašumą savo rankose dėka geros gynybos ir prasto varžovų pataikymo ir iškovojo pergalę nervingose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 75:72.

Gustavas Skorobogatovas („Sabonio KC“):
“Manau, kad labiau norėjom laimėti. Buvome greitesni, stipresni. Gal geriau metimai mums pakrito šiandien ir mes gynėmės zonine gynyba, tai varžovai pavargo nuo mūsų“.

„Sabonio KC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Alumnitą“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Sabonio KC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:02 val.)Tragiškai atakavę „Sabonio KC“ turėjo pripražinti „Alainos“ pranašumą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alfa būrį“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:26 val.)KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:10 val.)„Sabonio KC 2000 II – „Beko“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 18:48 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)