Randeris vs Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (66:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nugalėdami „Randeris“ krepšininkus pateko į ketvirtfinalį

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 20:08 val., peržiūros: 512

Sekmadienio popietę A. Sabonio krepšinio centre vyko C lygos Mažosios taurės antrosios aštuntfinalio serijos rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Randeris“ su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“​ (svečiai). Atkakliose rungtynėse šeimininkams nepavyko sukurti intrigos serijoje ir teko paleisti A. Sabonio krepšinio mokyklos auklėtinius į ketvirtfinalį.

​Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo svečių spurtu 0:7. Tačiau „Randeris“​ su tuo nesitaikstė ir sumetė 7 taškus be atsako (9:10). Antrąją kėlinio pusę geriau sužaidę „Saboniukai“ susikrovė 9 taškų pranašumą – 11:20.

​Viso antrojo kėlinio metu Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“​ išlaikė iniciatyvą savo rankose. Abi komandos keitėsi sėkmingomis atkarpomis. Likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos, po taiklaus V. Narbuto dvitaškio, „​Randeris“​ priartėjo prie varžovų minimaliu skirtumu (26:27). Prieš ilgąją pertrauką rezultatas lygus – 31:31.

​Trečiąjame kėlinyje šeimininkai perėmė iniciatyvą. Nuo 3-iosios kėlinio minutės iki jo pabaigos „Randeris“​ bent minimaliai pirmavo prieš varžovus. Po M. Ūso (Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“) taiklaus tritaškio komandas skyrė vos 1 taškas (45:44). Pasibaigus trečiajam ketvirčiui, rezultatas žadantis intrigą – 51:48.

​Paskutinysis rungtynių kėlinys prasidėjo išlyginančiuoju T. Christausko (Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“​) tolimu šūviu. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo lemiamas metimas, po kurio visą likusį laiką pirmavo svečiai. Nors likus mažiau nei minutei V. Juknevičiui pavyko pelnyti 2+1, tai „Randeriui“ nepadėjo pavyti varžovų. Rezultatu 66:72 Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“​ iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį.

M. Ūso (Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“​) komentaras po pergalės:
„​Pergalę padėjo pasiekti greitas tempas, jaunesni buvom. Užspaudėm ir laimėjom. Po šios pergalės planai laimėti ir nužengti kuo toliau.“

„Sabonio KC 2000 II – „Beko“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 18:48 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ krepšininkus (2018 kovo 03 d., šeštadienis, 17:13 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ sunkiai susitvarkė su BK „Centre“ ekipa (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 21:13 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ palaužė „Randerį“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:42 val.)„Alaina“ įveikė A.Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipą (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)Tragiškai atakavę „Sabonio KC“ turėjo pripražinti „Alainos“ pranašumą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)Po permainingos kovos „Kauno rami“ įveikė „Randerį“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:17 val.)