exPersvara vs Kauno Rami & Gi-Gr (64:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“

2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 19:53 val., peržiūros: 793

Pirmadienį Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „exPersvara“ (0/4) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno rami & Gi-Gr“ (2/1).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Kauno rami & Gi-Gr“ ekipa, kurios puolimas šeimininkams buvo neįkandomas riešutėlis ( 4:12). Per likusį laiką svečiai išsaugojo susikrautą pranašumą nors ir turėjo daug galimybių padidinti pranašumą, tačiau metimai skriejo pro šalį ( 11:19). Antrą kėlinuką „Kauno rami & Gi-Gr“ pradėjo uraganiniu puolimu, kur atotrūkis išaugo iki dviženklio ( 16:28). Likus žaisti tris minutes abo komandos demonstravo chaotišką žaidimą ir skirtumas tarp ekipų nepakito - 22:36.

Po ilgosios pertraukos „exPersvaros“ žaidėjas L.Karalius toliau tempė komandų ant pečių, kur skirtumas ištirpo iki 7 taškų, tačiau „Kauno rami & Gi-Gr“ smeigė tritaškius metimus vieną po kito ir atstatė turėtą pranašumą ( 46:61). Ketvirtame kėlinyje svečiai toliau nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki 21 taško. „exPersvara“ skubėjo puolime, o „Kauno rami & Gi-Gr“ užtikrintu puolimu iškovojo pergalę, rezultatu – 64:91 (11:19, 11:17, 24:25, 18:30)

Po laimėtų rungtynių „Kauno rami & Gi-Gr“ ekipos treneris, Š.Petraitis, kalbėjo:
„Pirmoje rungtynių pusėje visai nepataikėme tritaškių metimų, o tai yra mūsų ginklas, tačiau antroje rungtynių pusėje pradėjome pataikyti ir viskas susidėliojo į vietas.“

„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)