Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Kauno technikos kolegija (80:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 18 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC“ pasiekė užtikrintą pergalę

2017 spalio 18 d., Trečiadienis, 20:02 val., peržiūros: 915

Spalio 18 dieną, 17:30 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos „Sabonio KC“ (šeimininkai) ir „Kauno technikos kolegija“ (svečiai). Pirmieji du rungtynių kėlinukai buvo gana lygūs, tačiau po ilgosios pertraukos „Sabonio KC“ žaidėjai tarsi įjungė aukštesnę pavarą ir vos per vieną kėlinuką susikrovė triuškinamą persvarą. Nors svečiai kovėsi iki galo, bet panaikinti milžiniško deficito jiems taip ir nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:69 (20:15, 15:19, 31:10, 14:25).

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, nors žaidimas buvo greitas ir krepšininkai išlaikė neblogą tempą, tačiau žaidėjams labai nesisekė atakuoti, dažnai net ir greitos atakos baigdavosi skubotu ir neparuoštu metimu. Vis tik dar pirmojo kėlinuko metu „Sabonio KC“ žaidėjams pavyko nutolti, tiesa, jų pranašumas buvo daugiau simbolinis, nes komanda pirmavo 5 taškais. Kiek vėliau „Kauno technikos kolegija“ sugebėjo atsitiesti. Nors abi komandos neblogai provokavo varžovų pražangas, bet būtent „Kauno technikos kolegija“ sugebėjo labiau išnaudoti šį pranašumą ir sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Tačiau šeimininkai paskutinėmis kėlinio akimirkomis vėl susigražino minimalų pranašumą į savo pusę 35:34.

Po ilgosios pertraukos „Sabonio KC“ žaidėjai ėmė sparčiai toli. Komanda dabar drąsiai metė iš tritaškio zonos, o gera kova po krepšiais padėjo susikurti ir antruosius šansus. Būtent nesulaikomas puolimas leido aikštelės šeimininkams žaibiškai nutolti, skirtumas labai greitai išaugo, kol vienu metu komandas skyrė net 29 taškai. „Kauno technikos kolegijai“ kovoti dėl pergalės jau buvo vėlu, dabar komanda tiesiog po truputį mažino atsilikimą ir visai neblogas ketvirtasis kėlinukas bent jau suteikė vilčių ateities kovoms. Vis tik rungtynes daugiau nei užtikrintai laimėjo „Sabonio KC“ 80:69.

„Sabonio KC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Alumnitą“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:13 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Sabonio KC“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Kauno technikos kolegija“ įveikė „exPersvarą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:19 val.)„Laipsniai“ paliko „KTK“ be pergalių (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:25 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ sunkiai susitvarkė su BK „Centre“ ekipa (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 21:13 val.)„Sparta“ pergalę pasiekė varžovus įveikdami dvigubu rezultatu (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:30 val.)