Neveronys ‒ LKK vs MRU VSF (99:96)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2018 gegužės 05 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Per žingsnį nuo sensacijos ‒ „MRU VSF“ apmaudžiai paleido C lygos čempionų titulą rungtynėse prieš „Neveronys ‒ LKK“ ekipą

2018 gegužės 05 d., Šeštadienis, 20:28 val., peržiūros: 896

Šeštadienį, A.Sabonio KC įvyko C "Baltik sport" lygos, Didžiosios taurės finalinis susitikimas, kuriame susitiko „Neveronys ‒ LKK“ ir svečių teisėmis žaidę „MRU VSF“ krepšininkai.

Rungtynių pradžioje „MRU VSF“ po O. Margelio tritaškio įsiveržė į priekį 3:8. Bet tada „Neveronys ‒ LKK“ spurtavo 12:0 ir nutolo 15:8. Visgi, svečiai labai greitai atsigavo ir po Ž. Jašino tolimo metimo besibaigiant kėlinukui persverė rungtynių svarstykles savo naudai – 23:25.

Puikiai iš toli antrajame kėlinuke atakavę „MRU VSF“ dar labiau nutolo – 33:42. Ir toliau šių rungtynių favoritai „Neveronys ‒ LKK“ nieko negalėjo priešpastatyti prieš svečių greitą bei tritaškiais paremtą žaidimą. Įpusėjus susitikimui „MRU VSF“ pirmavo 47:54.

Trečiajame ketvirtyje po E. Vainos tritaškio svečiai vėl įgijo dviženklį pranašumą – 52:63. Dviženklį pranašumą „MRU VSF“ išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, kuriam pasibaigus buvo priekyje 62:74.

Tikra drama užvirė lemiamame ketvirtyje. „Neveronys ‒ LKK“ po keturių E. Rakicko ir keturių G. Bartkaus taškų priartėjo iki 70:74. Bet tada E.Vaina įmetė šešis taškus paeiliui, tritaškį pridėjo A.Kniukšta ir „MRU VSF“ vėl nutolo – 74:83. Likus žaisti minutei svečiai vis dar turėjo aštuonių taškų persvarą, tačiau tada tritaškį įsegė J.Draudvila, „MRU VSF“ suklydo, o klaidą V.Žvirblis pavertė dviem taškais. Kėlinuko pabaigoje „MRU VSF“ turėjo keturias progas nuo baudų metimų linijos padidinti pranašumą, tačiau visi baudų metimai skriejo pro šalį. Paskutinė ataka priklausė „Neveronys ‒ LKK“ ekipai. Ir ja šeimininkai pasinaudojo – pratęsimą rungtynėse išplėšė tikslus V. Žvirblio metimas iš maždaug aštuonių devynių metrų – 88:88.

Pratęsimą geriau pradėjo svečiai, kurie po keturių Ž. Jašino taškų pirmavo 90:94. Bet greičiausiai, tokių rungtynių pabaigas jau mokantys žaisti „Neveronių ‒ LKK“ krepšininkai nesupanikavo, išlygino ir rungtynių pabaigoje persverė rezultatą. Puikios rungtynės, tikrai vertos finalo vardo, pasibaigė „Neveronys ‒ LKK“ ekipos pergale bei iškovotu čempionų žiedu. Galutinis rungtynių rezultatas 99:96 (23:25, 24:29, 15:20, 26:14, 11:8).

Finalo MVP tapo J.Draudvila („Neveronys ‒ LKK“).

J.Virbickas („Neveronys ‒ LKK“):

„turbūt žiūrovams labai patiko finalas. Stengėmės dėl jų. Šiaip, tikrai buvo labai sunkios varžybos. Visą sezoną turėjom daug lengvų varžybų, todėl trūko koncentracijos, finalui nusiteikimo gal šiek tiek, pabusti. Bet parodėme, kad galime žaisti ir, ypatingai paskutiniu momentu, pas vyrus įsijungė tvirtų kiaušinių rėžimas ir laimėjom. Tiem, kurie komentavo varžybas – linkėjimai.“

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

Tomikas902018 birželio 27 d., 13:04 val.
to Konger!!! Taip nukopimai kad leido iš Bl ygos registruoti, bet ne iš A!!!! :)
to TomTJ!!!! Pernai sezono struktūra buvo kitokia kai pirmą kartą leido registruoti A lygos žaidėjus. Nes nebuvo pradžioje B lygos. Ji atsirado kai C lygoje buvo sužastas pirmas ratas. Tada stipresnės komandos išėjo į B lygą, o likusios liko C lygoje. Kurioje tą sezoną nebuvo Didžiosios ir Mažosios taurės. Jei nepameni ar netiki pasitikrink formatą ir senųjų sezonų nuostatus per interneto archyvus, kur persikėlus į senesnius sezonus NIEKUR NERASI KAD C LYGOJE BUVO LEIDŽIAMA REGISTRUOTI ŽAIDĖJUS IŠ A LYGOS!!!!!!!!!!!!!!!
Rolka32018 gegužės 13 d., 23:58 val.
Jeigu ką ir galime kaltinti, tai tik patys save. Lyga čia absoliučiai niekuo dėta. Ne Neveronys laimėjo, o mes pralaimėjom laimėtas rungtynes. Taip, Neveronių komanda tikrai galinga žvelgiant C lygos mąstais, tačiau jie iki pat finalo taip ir nesutiko rimtesnių varžovų dėl susilpnėjusios C lygos. Esu įsitikinęs, kad ir jie būtų patyrę keletą pralaimėjimų, nes jų žaidime taip pat galima rasti nemažai silpnybių. O ir kas liečia finalą, manau, kad tikrai buvome geresnė komanda ir jeigu, tai būtų buvus serija, būtume ją laimėję. Neabejoju savo vyrais, buvome tikrai stipresnė komanda ir manau, kad kitais metais įrodysime tai B lygoje. Tokiai jaunai komandai kaip mums, tai buvo didžiulė patirtis. :)
Konger2018 gegužės 11 d., 15:41 val.
Dėl Neveronių ,tai čia jau buvo senai aišku,jog Esmiuko nardytojai yra :) Viskas buvo dėliojama pagal Neveronis :)
Čia tam kuris sakė,jog pasiskaityti nuostatus :)
4. Žaidėjams,gimusiems 1973m. ir ankščiau, neturintiems 2015/2016 metų RKL, NKL, LKL, užsienio profesionalių lygų galiojančių licencijų, meistriškumo apribojimai netaikomi;
5. Komanda gali registruoti 2 žaidėjus turinčius „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos 2015/2016 metų sezono licencijas;

Tomikas90 pačiam reiktų pasiskaityti :)
Ketvirtame kėlinuke atsiplėšusi „MRU VSF“ ekipa triumfavo rungtynėse prieš BC „Straight“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:01 val.)Permainingose rungtynėse KK „13“ turėjo pripažinti „Neveronys ‒ LKK“ pranašumą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:36 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)Fantastiškai sužaista antroji rungtynių pusė „Neveronys ‒ LKK“ ekipai leido įveikti „Laipsnius“ (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Smeliavimas24.lt“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Neveronių -LKK“ pranašumą (2017 gruodžio 08 d., penktadienis, 22:22 val.)„Krugės kariai“ nesutrukdė „Neveronys ‒ LKK“ pratęsti pergalių serijos (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:18 val.)„MRU VSF“ privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „LazybuGuru.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:13 val.)„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 01:39 val.)