SK „Neveronys“ vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (72:80)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 17 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po Birštonas SC ‒ „Olimpas“ kojomis krito ir dar vienas B lygos favoritų

2017 vasario 17 d., Penktadienis, 22:06 val., peržiūros: 1412

Vasario 17 dieną, penktadienio vakarą, įvyko „ALT reklama“ B lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų SK „Neveronys“ bei svečių statusą turėjusių Birštono SC – „Olimpas“ komandų. Visą pirmąją dalį tvirtai iniciatyvą savo rankose laikę šeimininkai, antroje rungtynių dalyje visiškai užstrigo puolime, nesulaikė svečių snaiperių ir taip šį vakarą turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 72:80 (25:17, 23:21, 8:22, 16:20).

Rungtynių starte geriau sekėsi svečiams, kurie sužaidus tris minutes pirmavo trim taškais (7:10). Vis dėl to, antroje kėlinio pusėje taiklių tolimų metimų dėka SK „Neveronys“ pabėgo bei po pirmųjų dešimties minučių įgijo aštuonių taškų persvarą – 25:17.

Antrojo kėlinio pradžioje, po J. Virbicko dvitaškio komandas skyrė jau ir dviženklis taškų skaičius (27:17), tačiau įpusėjant kėliniui Birštono ekipa surengė spurtą bei po T. Miliūno dvitaškio su varžovo pražanga, skirtumas tarp komandų ištirpo iki trijų taškų (32:29). Šeimininkai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Iškart po jos šeimininkai ir vėl sugebėjo pabėgti dviženkliu tašku skirtumu (39:29), o per likusias keturias kėlinio minutes, Birštono SC – „Olimpas“ komandai taip ir nepavyko priartėti. Prieš ilgąją pertraukė dviženklė šeimininkų persvara – 48:38.

Trečiajame kėlinyje Birštono SC „Olimpas“ ekipos žaidėjai penkias minutes nesėkmingai bandė vytis varžovus, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojom antroje kėlinio pusėje. Aštuonių iš eilės M. Knyšiaus taškų dėka, svečiai įgijo trijų taškų pranašmą (26 min. 51:54), o tuo tarpu SK „Neveronys“ komanda klimpo varžovų gynyboje. Šeimininkai žaidė sau būdinga greitą krepšinį, tačiau jis buvo paremtas tik tritaškiais metimais, o tai visiškai nepasiteisino, nes tie metimai, paprasčiau nepasiekdavo tikslo. Svečiai iki kėlinio pabaigos sugebėjo išlaikyti pranašumą, o tai reiškė didelę intrigą lemiamame ketvirtyje – 56:60. SK „Neveronys“ per trečiąjį kėlinį išmetė vienuolika tolimų metimų – pataikė – du.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai ir toliau nerado būdų kaip pelnyti taškus, o tuo tarpu svečiai iš Birštono pajautė žaidimo bei pergalės jausmą. Sužaidus vos keletą minučių ketvirtyje, skirtumas tarp komandų ir vėl išaugo iki dviženklio, tik šį kartą – Birštono SC – „Olimpas“ komandos naudai (56:66). Pirmuosius taškus ketvirtyje SK „Neveronys“ pelnė tik po keturių sužaistų minučių,o tai buvo nedovanotina, nes tuo tarpu svečiai taškus rinkosi itin sparčiai. Likus žaisti kiek mažiau nei puse kėlinio, vedini E. Šerpensko, Birštono miesto komandą įgijo jau net šešiolikos taškų pranašumą (58:74). SK „Neveronys“ komanda dar bandė „kabintis“ į rungtynes, tačiau Birštono SC – „Olimpas“ užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą ir nors iki rungtynių pabaigos likus žaisti vieną minutę komandas skyrė jau tik aštuoni taškai, tačiau, užtikrintai sužaista ir rungtynių pabaiga leido svečiams džiaugtis pergale prieš vienus B lygos favoritų. Galutinis rungtynių rezultatas 72:80. Primename, kad praeitą savaitę Birštono ekipa susitvarkė ir su dar vienais grupės lyderiais – „Akademija“ ekipa, kurią įveikė rezultatu 88:93.

Po pergalės Birštono SC – „Olimpas“ komandos vienas iš ryškiausių pergalės kalvių Evaldas Šerpenskas teigė, kad laimėti jo ekipai leido puikus kamuolio judėjimas aikštėje:

Šiandien labai neblogai pataikėm, labai dalijomės kamuoliu, varžovai pradėjo taikyti zoninę gynybą, tačiau atsirišo rankos, pradžioje kiek sutrikom, bet atsirišus rankom pabėgom antroj pusėj ir tiesiog susitvarkę gynyboj išplėšėm pergalę.

Tuo tarpu SK „Neveronys“ ekipos treneris Justinas Virbickas pralaimėjimą nurašė vėlyvui penktadienio vakarui:

Žiauriai sunku žaisti vėlyvą penktadienio vakarą, įsivėlėm į tokį nešvarų žaidimą su varžovais ir tiesiog pralošėm jiems tiek fiziškai, tiek psichologiškai ant galo. Aišku, žaidė antra sudėtis, nebuvo pagrindinių žaidėjų, tad per daug nesureikšminam, pasimokysim iš savo klaidų ir žaisim toliau.

SK „Neveronys“: Aurimas Švelnys – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Gintaras Dirkstys – 13 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vytautas Žvirblis – 11 tšk., Erikas Rakickas – 10 tšk. (19 atk. kam.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Evaldas Šerpenskas – 24 tšk. (17 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mindaugas Knyšius – 19 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd.), Tadas Miliūnas – 17 tšk., Mantas Seilius – 11 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“ naujieji C lygos čempionai ! (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 01:03 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:53 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Grande“ ir žengė į „C“ lygos pusfinalį (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:27 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:30 val.)Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Grande“ ekipa Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai priešinosi tik kėlinį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Birštono SC „Olimpas“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ komandą ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:08 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)