Elektromontuotojas vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (62:68)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“

2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 23:07 val., peržiūros: 1636

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Elektromontuotojas“ (5/3) ir svečių teisėmis atvykę Birštono SC ‒ „Olimpas“ (5/2) .

Rungtynių pradžioje abi ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir nė vienai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo, tačiau pirmieji sėkmingą atkarpą surengė Birštono SC ‒ „Olimpas“ ( 6:9). E.Šerpenskas ir O.Brazdžionis toliau žaidė nesutabdomai, kur pranašumas išaugo iki 9 taškų ( 8:17). Birštono SC ‒ „Olimpas“ smeigė dar vieną tolimą metimą ir „Elektromontuotojas“ buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 8:20). Paskutinėmis sekundėmis D.Znutas pataikė tritaškį metimą, kur skirtumas sumažėjo iki 9 taškų – 15:24.

Antrame kėlinyje tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ( 27:35). Justinas Tamošiūnas pradėjo žaisti nesutabdomai, kur su kiekviena ataka savo komandai didino pranašumą ( 27:44). Po minutės pertraukėlės „Elektromontuotojui“ sunkiai sekėsi išlipti iš duobė ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 18 taškų – 31:49

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko surengti keletą sėkmingų atakų ir skirtumas sumažėjo iki 15 taškų ( 40:55), tačiau Birštono SC ‒ „Olimpas“ greitai atstatė turėtą pranašumą. „Elektromontuotojas“ ėmė agresyviau ginti gynyboje ir ėmė mažais žingsniukais mažinti atotrūkį ( 46:57). Per likusį laiką pranašumas nepakito – 51:62.

Ketvirtame kėlinyje Birštono SC ‒ „Olimpas“ toliau žaidė įjungęs aukštesnę pavarą ( 51:65). Šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė mažinti skirtumą ( 60:67). Likus žaisti dvi minutes toliau grėsmingai artėjo prie varžovų, tačiau svečiai apsigynė nuo keletos svarbių varžovų atakų ir išsaugojo pranašumą savose rankose, kur šventė pergalę, rezultatu – 62:68

Elektromontuotojas: Vilius Sutkus – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Dovydas Znutas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Rimas Undraitis – 11 tšk., Arnas Gilius – 10 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Osvaldas Brazdžionis – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Justinas Tamošiūnas – 16 tšk., Evaldas Šerpenskas – 13 tšk. (9 išpr. praž.), Dovydas Peldžius – 12 tšk.

SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:30 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:53 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Grande“ ir žengė į „C“ lygos pusfinalį (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:27 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ naujieji C lygos čempionai ! (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 01:03 val.)„Akademija“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:50 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)