MRU VSF vs BC „Boom“ (49:67)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

BC „Boom“ pusfinalį pradėjo pergalingai

2017 gegužės 10 d., Trečiadienis, 17:08 val., peržiūros: 1907

Antradienį, gegužės 9 dieną, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko C lygos pusfinalio rungtynės tarp vietos „MRU VSF“ bei svečių BC „Boom“. Tai buvo pirmasis šių dviejų komandų susidūrimas pusfinalyje. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau rungtynių eigoje, P. Mitkaus vedina, BC „Boom“ ekipa pradėjo tolti nuo savo varžovų, o vėliau ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri pelnė septynis taškus be atsako. Po šalto dušo atsigavo ir aikštelės šeimininkai bei sužaidus tris minutes, pelnė pirmuosius rungtynių taškus ir pelnė dešimt taškų paeiliui, kurie leido jiems perverti rezultatą savo naudai. Vėliau, kelias atakas paeiliui sėkmingai užbaigė svečiai, bet čia pat „MRU VSF“ atsakė dviem taikliais tolimais metimais ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi, kėlinuką sėkmingiau užbaigė BC „Boom“ komanda, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:17. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir netrukus padidino savo pranašumą iki šešių taškų. Tuomet komandos kuriam laikui sustojo ir nesugebėjo pelnyti taškų, o pirmieji taškų badą nutraukė aikštelės šeimininkai. Likusią kėlinuko dalį komandos užbaigė žaisdamos apylygiai, tad skirtumas per daug ir nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:33.

Trečiojo kėlinio pradžioje „MRU VSF“ ekipai gan sėkmingai sekėsi artėti prie savo varžovų mažais žingsneliais. Sužaidus beveik keturias minutes, komandas teskyrė vos du taškai, tačiau tada aikštelės šeimininkai dar kartelį klimpo, o tuo kaip mat pasinaudojo BC „Boom“ ekipa ir greitu metu įgijo jau dviženklį pranašumą. Likus žaisti tris su puse minutės, komandas skyrė 13-a taškų, bet per likusį kėlinuko laiką dvitaškį sugebėjo pataikyti tik „MRU VSF“, tad skirtumas dar kartelį drąstiškai nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 38:49. Lemiamą ketvirtį keturiais taškais paeiliui pradėjo aikštelės šeimininkai ir sumažino savo atsilikimą iki septynių taškų, bet tuomet svečiai pelnė devynis taškus be atsako ir įgijo jau 16-os taškų pranašumą. Likusių rungtynių metu BC „Boom“ ekipa gana sėkmingai kontroliavo situaciją ir net neleido savo varžovams priartėti prie jų, o to pasekoje ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 49:67.

Laisvydas Gudaitis (BC „Boom“):
„Manau, kad nusiteikimas ir susitelkimas buvo mūsų sėkmingo žaidimo priežastys. Intensyviai darbavomės gynyboje visas 40 minučių, o kaip žinia – pasiaukojanti gynyba yra raktas į pergales. Na ir aišku, puolime itin sėkmingai rungtyniavo komandos lyderis Paulius Mitkus. Jam gerai talkino ir komandos gynėjai, kurie šiandien itin taikliai atakavo nuo tritaškio linijos. Na, o gynyboje, kaip ir minėjau, visi žaidėjai atliko puikų darbą.“

„MRU VSF“ kretvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:21 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)„Kėdainiai“ pakankamai nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:09 val.)BC „Boom“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:25 val.)„MRU VSF“ išplėšė lemiamas pusfinalio rungtynes (2017 gegužės 16 d., antradienis, 01:43 val.)BC „Boom“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Ragų“ ekipos (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ naujieji C lygos čempionai ! (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 01:03 val.)