Akademija vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (88:93)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“

2017 vasario 07 d., Antradienis, 22:48 val., peržiūros: 1730

Vasario 7 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Akademija“ priemė svečius Birštono SC ‒ „Olimpą“. Birštono SC ‒ „Olimpas“ buvo iškovoję šešias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. „Akademijos“ sąskaitoje buvo trylika pergalių ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynes geriau pradėjo „Akademija“, kuri pelnė septynis taškus be atsako… Trečią minutę pirmus taškus pelnė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (7:3). Ketvirtą minutę komandas skyrė tik du taškai (11:9). Vėliau „Akademija“ pelnė septynis taškus be atsako (18:9). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 11 taškų, o minutės pertraukėlės paprašė „Akademija“ (22:11). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė Birštono SC ‒ „Olimpas“, kuriems pavyko įgyti vieno taško persvarą (26:25).

Antrą kėlinį geriau pradėjo Birštono SC ‒ „Olimpas“. Svečiai pelnė septynis taškus be atsako (26:32). Tik baigiantis pirmai kėlinio pusei „Akademija“ sumažino varžovų pranašumą (29:32). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė du taškai (33:35). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (33:41). Kėlinio pabaigoje svečiai išsaugojo šešių taškų pranašumą (38:44).

Trečio kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai,keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė šeši taškai (45:51). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Akademija“ (53:51). Visgi Birštono SC ‒ „Olimpas“ netrukus susigrąžino iniciatyvą ir antroje kėlinio pusėje įgijo 11 taškų pranašumą (58:69).

Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė lygiai. Septintą minutę persvarą dar labiau padidino Birštono SC ‒ „Olimpas“, o devintą minutę komandas skyrė 16 taškų (74:90). Visgi „Akademija“ nepasidavė ir pelnė 11 taškų be atsako (85:90). Visgi Birštono SC ‒ „Olimpas“ išsaugojo persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 88:93. Birštono SC ‒ „Olimpas“ iškovojo septintą pergalę, o „Akademija“ pralaimėjo antrą kartą.

Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandos žaidėjas Evaldas Šerpenskas: „Labai šiandien stengėmės, truputi daugiau metimai pakrito. Praeitose rungtynėse žaidėme prieš atrodo silpnesnius varžovus, kuriuos turėtume įveikti, bet namų aikštėje nepataikėme, šiandien geriau krito ir tai lemė pergalę šiandien.“

„Akademijos“ treneris Linas Juknys: „Pradžioje įgijome persvarą, atsipalaidavome. Priešininkai turi gerų žaidėjų, išsiveržė į priekį ir pirmavo. Pabaigoje susikaupėme, bet pritrūko laiko.“ Paklaustas, ar trūko daug žaidėjų, treneris atsakė: „Trūko, bet ir su šita sudėtimi turėjome laimėti...“

Akademija: Martynas Kriaučiūnas – 26 tšk., Aurimas Juozapaitis – 23 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 15 tšk., Nerijus Aleknavičius – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Osvaldas Brazdžionis – 32 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Evaldas Šerpenskas – 20 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Tadas Miliūnas – 16 tšk., Mangirdas Knyšius – 11 tšk.

Rungtynių pabaigą geriau sužaidęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ apgynė savo tvirtovę (2017 kovo 24 d., penktadienis, 22:39 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:30 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ naujieji C lygos čempionai ! (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 01:03 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:53 val.)„Grande“ ekipa Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai priešinosi tik kėlinį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)SK „Neveronys“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Birštono SC ‒ „Olimpas“ klubą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Grande“ ir žengė į „C“ lygos pusfinalį (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:27 val.)