KK „Kauno partizanai“ vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (92:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KK „Kauno Partizanai“ išliko nenugalėti

2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 23:33 val., peržiūros: 1977

Lapkričio 11 dieną 20:30 C lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės (1 etapas), B pogrupyje susitiko šeimininkų statusą turėję KK „Kauno partizanai“ ir svečiai Birštono SC ‒ „Olimpas“.

Rungtynes atidarė šeimininkai po taiklaus M. Akramo dvitaškio, tačiau svečiai ilgai netruko atsakyti ir po 4 iš eilės pelnytų K. Juškevičiaus taškų rezultatas tapo lygus (4 :4). Bet šeimininkai šovė į priekį ir po tolimo D. Petrausko metimo rezultatas tapo (11:4). „Olimpas“ susikaupė ir po kelių tritaškių rezultatas išsilygino (15:14), komandos apsikeitė taikliais metimais ir po pirmojo kėlinuko rezultatas tapo lygus (22:22).

Antrajį kėlinuką pradėjo M.Akramas ir E.Bliudžius taikliais tolimais šūviais ir šeimininkai neketino sustoti. Sužaidus 6 minutes antrajame kėlinyje pirmavo rezultatu (16:3) ir sumetę 28 taškus per kėlinį išbėgo į pertrauką turėdami 14 taškų pranašumą (50:36).

Trečiajame ketvirtyje M.Knyšius bandė grąžinti komandą į žaidimą, pelnė 8 iš eilės taškus savo komandoje. Šeimininkai nepasidavė ir atsakė taikliais metimais. Bet svečiam pavyko truputį sušvelninti rezultatą ir po taiklaus J. Tamošiūno tolimo metimo su sirena rezultatas tapo (67:58).

Pakutiniame kelinyje šeimininkai didino pranašumą už kiekvieną taiklų svečių metimą šeimininkai atsakė keliais taikliais. Taigi KK „Kauno Partizanai“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ rezultatu 92:68. Šiuo metu su trimis pergalemis iš tiek pat galimų KK „Kauno PartizanaiI“ užima 3 vietą grupėje, o Birštono SC ‒ „Olimpas“ patyre pirmąją nesėkmę vis dar užimą pirmą vietą.

KK „Kauno Partizanai“: Donatas Petrauskas – 29 tšk., Edvinas Zaurys – 20 tšk., Ernestas Bliudžius – 14 tšk. (13 atk. kam.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Justinas Tamošiūnas – 21 tšk., Mindaugas Knyšius – 17 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tadas Miliūnas – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Kęstutis Juškevičius – 14 tšk. (10 atk. kam.)

KK „Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 22:32 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „Kauno partizanai“ pasiekė pergalę (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:06 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)Kauno „Partizanai“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:55 val.)Ketvirtą kėlinį geriau sužaidę KK „Kauno partizanai“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:17 val.)KK „Kauno partizanai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 11:15 val.)Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)BC „Gazuotas pienas“ išsivežė sunkią pergalę iš Birštono (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 01:59 val.)BC „Gazuotas pienas“ sutriuškino negausiai susirinkusius varžovus (2016 vasario 02 d., antradienis, 01:28 val.)