Komanda X vs BC „Gazuotas pienas“ (53:78)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 12 d., Antradienis, 19:40 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Gazuoto pieno“ galinga rungtynių pradžia atnešė lengvą pergalę

2013 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 00:19 val., peržiūros: 1213

Lapkričio 12 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko "Komanda X" ir svečių teisėmis žaidęs "Gazuotas pienas". Rungtynių startas kiek geriau susiklostė šeimininkams, kurie pelnė 4 taškus be atsako, tačiau po jų sekė rekordinis "Gazuoto pieno" atsakas, jie pelnė 26 taškus ir nepraleido nei vieno. Tik kėlinio pabaigoje, per paskutinę ataką šeimininkams pavyko pridėti du taškus į savo sąskaitą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 26:6.

Antrajame kėlinyje svečiai neketino sustoti ir varžovus nuo pat pirmų minučių pribloškė trimis taikliais tritaškiais, net neįpūsėjus antrajam kėliniui skirtumas tarp komandų buvo 27 taškai. Įsibėgėjus kėliniui šeimininkai išlygino žaidimą ir skirtumas nebeaugo, net pradėjo mažėti. "Komanda X" sugebėjo surengti atkarpą 11:0 ir taip deficitą sumažinti iki 18. Po šio permainingo kėlinio intriga rungtynėse išliko. (39:21)

Trečiajame kėlinyje šeimininkai nemažino apsukų, "Gazuotas pienas" patikėjęs lengva pergalę kiek sunerimo, kai skirtumas tapo vienaženklis. Kuomet skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 6 taškų, svečiams nebebuvo taip linksma kaip po pirmojo kėlinio, tad į aikštę išleidę pagrindinę sudėtį jie prieš lemiamą kėlinį sugrąžino dviženklį pranašumą.

Ketvirtasis kėlinys labai priminė pirmąjį, kiek geriau startavę šeimininkai, vėliau ikrito į duobę ir deficitas ženkliai išaugo. "Gazuotas pienas" spurtavęs rezultatu 13:0 užsitikrino saugų pranašumą ir pasibaigus rungtynėms šventė lengvą pergalę rezultatu 78:53.

"Gazuoto pieno" treneris J.Eibukas sakė: Labai gerai pradėjome rungtynes, tai turbūt įtakojo kad vėliau atsipalaidavome ir varžovai mus pavijo. Labai smagu kad komanda papildė Martynas, kuris pridėjo fizinės jėgos. Laukia dar du svarbūs mačai po kurių paaiškės mūsų pajėgumas.

"Komanda X" treneris R.Gudžiūnas sakė: Pralaimėjimą lėmė prastas pirmas kėlinys, labai blogai perdavinėjome kamuolį, klydome, varžovams tai buvo lengvi taškai. Iš šių rungtynių daug nesitikėjome, tikimės laimėti prieš "Lapes" ir "Garliava".

Komanda X: Lukas Klangauskas – 15 tšk., Augustinas Navickas – 13 tšk., Dainius Plenta – 11 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 20 tšk. (7 rezult. perd.), Mantas Gasperavičius – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Bronius Minelga – 9 tšk.

BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 20:41 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepavyko rimčiau pasipriešinti „Galerai“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Aurelinas“ aštuntfinalį pradėjo nelengva pergale (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:43 val.)BC „Gazuotas Pienas“ krito kovoje prieš „Dumblą“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 00:05 val.)„Lapės“ pagaliau pajuto pergalės skonį (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 17:58 val.)„Atletas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 sausio 04 d., šeštadienis, 23:30 val.)„Komanda X“ antroje rungtynių pusėje nušlavė „BK Centre“ krepšininkus (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Komanda X“ antrąjį etapą pradėjo užtikrinta pergale (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 22:17 val.)„BC Gazuotas Pienas“ įtemptose rungtynėse įveikė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Garliavos“ ekipą (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 23:28 val.)