„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Čypas (Alaina, Įmonių lyga)22171,29
2Egidijus Plenta (Vilmista, Įmonių lyga)20201,00
3Martynas Simanavičius (Acme grupė, Įmonių lyga)19220,86
4Robertas Petrolis (KTK ‒ Enerstena, Įmonių lyga)17171,00
5Mantas Daunoravičius (Acme grupė, Įmonių lyga)17210,81
6Ruslanas Babilevas (Sporto manija, 30+ lyga)17141,21
7Mantautas Patašius (Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Įmonių lyga)17260,65
8Aurimas Stankevičius (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)16220,73
9Kipras Atkočiūnas (Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Įmonių lyga)15190,79
10Mantas Butėnas (Street Food, C lyga)15131,15
11Ringoldas Rainys (Menų kambarys & BC „Rhino“, Įmonių lyga)15151,00
12Deividas Leonavičius (Tie geresni, C lyga)15200,75
13Justinas Virbickas (Dakra - Košmaras, Įmonių lyga)15240,63
14Edgaras Vaičiūnas (Feniksas, C lyga)14121,17
15Pijus Imbrasas (Baltic Master & Kauno NTI-PN, C lyga)14131,08
16Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)14200,70
17Martynas Kadakauskis (Festo, Įmonių lyga)14220,64
18Rimantas Vilkys (Artilerijos batalionas, C lyga)13140,93
19Vytautas Bunikis (Akademija, B lyga)13150,87
20Julius Fiodorovičius (KK „Žaibas“, C lyga)13170,76
21Žilvinas Kiveris (Feniksas, C lyga)13160,81
22Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)12170,71
23Linas Vėlavičius (R2P Sport ‒ S/M, B lyga)12160,75
24Dalius Grušauskas (Lietuvos geležinkeliai, C lyga)12200,60
25Raimondas Baliūnas (Remza & Langvila, Įmonių lyga)12190,63

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Cibulskis (Acme grupė, Įmonių lyga)117176,88
2Dovydas Znutas (Elektromontuotojas, C lyga)111225,05
3Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)105205,25
4Gediminas Makauskas (BC „Prisikėlę“, C lyga)97204,85
5Eduardas Mačiulis (Baltic Master & Kauno NTI-PN, C lyga)95175,59
6Kęstutis Dimitrijevas (Modernita, Įmonių lyga)91253,64
7Vytautas Čypas (Alaina, C lyga)88184,89
8Ringoldas Rainys (Menų kambarys & BC „Rhino“, Įmonių lyga)84155,60
9Tomas Grigalevičius (Kauno savivaldybė & Policija, 30+ lyga)84165,25
10Raimondas Baliūnas (Remza & Langvila, Įmonių lyga)84194,42
11Povilas Vidžiūnas (KMAIK, C lyga)83155,53
12Julius Fiodorovičius (KK „Žaibas“, C lyga)83174,88
13Tomas Žvirblis (Lietuvos geležinkeliai, C lyga)82204,10
14Rolandas Petrauskas (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)80243,33
15Vytautas Tirva (Nebajeris, C lyga)78174,59
16Laurynas Stankevičius (Dakra - Košmaras, Įmonių lyga)77233,35
17Dainius Balkus (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)75184,17
18Ernestas Eičas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)75203,75
19Dainius Labašauskas (Dakra - Košmaras, Įmonių lyga)74262,85
20Gytis Mikėnas (Vilmista, Įmonių lyga)73203,65
21Ernestas Pocius (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)71233,09
22Evaldas Paškauskas (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)70213,33
23Domas Balsevičius (Kauno technikos kolegija, C lyga)69164,31
24Vytautas Čypas (Alaina, Įmonių lyga)68174,00
25Mindaugas Kaselis (Sparta, C lyga)68183,78

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Arnas Mikalauskas (BC „Bitdefender“, Įmonių lyga)6180,33
2Arvydas Svetickas (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)6190,32
3Mindaugas Kazikaitis (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)4180,22
4Ramūnas Švagždys (Adma, Įmonių lyga)4200,20
5Arūnas Rimas (TransUnion, Įmonių lyga)4210,19
6Karolis Čepononis (Kauno švara, C lyga)3100,30
7Edgaras Vaičiūnas (Feniksas, C lyga)3120,25
8Justas Kralikauskas (KM „Žalgiris“, B lyga)3120,25
9Marius Lukoševičius (KTK ‒ Enerstena, Įmonių lyga)3120,25
10Mantvydas Lesauskas (Grande, C lyga)3130,23
11Gediminas Kasparavičius (Sparta, C lyga)3140,21
12Paulius Juchnevičius (Šernai, 30+ lyga)3150,20
13Mantas Gasperavičius (GZP – 2, C lyga)3150,20
14Paulius Lekečinskas (SK „Mattas“, C lyga)3160,19
15Gytis Rūkas (Kauno savivaldybė & Policija, 30+ lyga)3160,19
16Valius Fominas (Telia, Įmonių lyga)3160,19
17Žilvinas Kiveris (Feniksas, C lyga)3160,19
18Andrius Rimavičius (KTK ‒ Enerstena, Įmonių lyga)3170,18
19Tomas Dambrauskas (Norvelina, Įmonių lyga)3170,18
20Martynas Statkauskas (Gemavila, C lyga)3180,17
21Laimonas Putrimas (Elektromontuotojas, C lyga)3220,14
22Ernestas Pocius (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)3230,13
23Paulius Lekečinskas (Modernita, Įmonių lyga)3230,13
24Marius Dimša (Sporto manija, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019)230,67
25Lukas Brazdauskis (Arkus, C lyga)240,50

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Vilius Lincevičius (Best 4 You, Įmonių lyga)15 (90 min.)19
2Gytis Voloskevičius (Alaina, C lyga)14 (223 min.)19
3Gytis Voloskevičius (Alaina, Įmonių lyga)13 (246 min.)18
4Pijus Imbrasas (Norvelina, Įmonių lyga)13 (164 min.)16
5Dovydas Krapavickas (KMAIK, C lyga)12 (181 min.)14
6Paulius Danilevičius (Nauja banga, C lyga)12 (139 min.)19
7Nerijus Damošius (BC „Prisikėlę“, C lyga)11 (201 min.)19
8Voldemaras Vilius (BC „Rhino“, C lyga)11 (125 min.)13
9Vismantas Kaniušekas (Gemavila, C lyga)11 (118 min.)18
10Karolis Šabūnas (Hidraulinės sistemos, C lyga)11 (73 min.)15
11Mindaugas Baležentis (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)11 (54 min.)20
12Darijus Jagminas (Adma, Įmonių lyga)11 (41 min.)13
13Linas Stankūnas (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)10 (87 min.)17
14Laurynas Švaikauskas (Dakra - Košmaras, Įmonių lyga)10 (69 min.)17
15Albertas Duoba (Menų kambarys & BC „Rhino“, Įmonių lyga)9 (178 min.)13
16Domantas Ladyga (Festo, Įmonių lyga)9 (175 min.)24
17Martynas Paulaitis (UNO, 30+ lyga)9 (152 min.)12
18Gediminas Anušauskas (Vilkai, C lyga)9 (130 min.)13
19Mantvydas Lesauskas (Grande, C lyga)9 (130 min.)13
20Justinas Pivoras (KMAIK, C lyga)9 (119 min.)11
21Mantas Rudaitis (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)9 (116 min.)16
22Edmundas Sladkevičius (Tie geresni, C lyga)9 (78 min.)21
23Vilius Pavilonis (Hidraulinės sistemos, C lyga)9 (75 min.)13
24Andrius Minkevičius (Best 4 You, Įmonių lyga)9 (74 min.)14
25Ramunas Jomantas (Freda, Įmonių lyga)9 (74 min.)22
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu