Joniškio „Aušros“ gimnazija vs Druskininkų „Ryto“ gimnazija (87:50)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2017 gegužės 22 d., Pirmadienis, 12:00 val. @ Sporto ir laisvalaikio klubas „Karpynė“, Karpynės g. 2, Gabšių k., Raseinių raj., LT-60192

Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės bronzos laimėtojai Joniškio „Aušros“ gimnazija

2017 gegužės 24 d., Trečiadienis, 03:23 val., peržiūros: 1281

Antradienio popietę vyko Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės Mažasis finalas, kuriame santykius aiškinosi Joniškio „Aušros“ gimnazija ir Druskininkų „Ryto“ gimnazija. I.Kryžius bei K.Girdžiūnas vedini susitikimą sėkmingiau pradėjo Joniškio „Aušros“ gimnazija. būtent šių vaikinų pastangomis jie po pirmojo kėlinio pirmavo 21:8. Antrame kėlinyje viskas apvirto aukštyn kojomis. Druskininkų „Ryto“ gimnazija ne tik, kad pasivijo pabėgusius varžovus, bet ir ėmė dominuoti. Labiausiai prie to prisidėjo P.Surdokas,M.Rinkevičius ir T.Rinkevičius. Puikiai sužaidę antrą ketvirtį Druskininkų „Ryto“ gimnazija pirmavo 33:27.

Trečiojo ketvirčio duobė ir viskas vėl kardinaliai virto į kitą pusę. Joniškio „Aušros“ gimnazija per kėlinį praleido vos 6 taškus, patys įmetė jų 23 ir taip po trijų kėlinių 50:39 buvo priekyje. Ketvirtasis kėlinys virto I.Kryžius ir kompanijos šuo. Puikiai jam puolime pagelbėjo R.Jonaitis bei K.Gaidjurgis, o Joniškio „Aušros“ gimnazija ėmė triuškinti savo varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:50. Nors rungtynių rezultatas neatspindėjo kovos vykusios aikštėje, bronzos medaliais pasidabino visa galva stipresni buvę Joniškio „Aušros“ gimnazija.

Joniškio „Aušros“ gimnazija pasiekė pusfinalį (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 19:29 val.)Po atkaklios kovos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos krepšininkai šventė sunkią pergalę prieš svečius iš Joniškio (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 17:41 val.)Permainingoje dvikovoje ‒ Druskininkų „Ryto“ gimnazijos pergalė (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:49 val.)