Lietuvos sporto universitetas vs GZP (94:96)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 23 d., Antradienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94)

2021 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 00:12 val., peržiūros: 566

Lapkričio 23 dieną, Lietuvos sporto universiteto sporto salėje įvyko B lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – „LSU“ ir svečių – „GZP”.

Rungtynes aktyviai pradėjo “GZP” krepšininkai, kurie per pirmąsias rungtynių minutes išsiveržė į priekį 7 taškais (0:7). Šeimininkai neužilgo atsilikimą panaikino, tačiau pirmąjį kėlinį geriau užbaigė “GZP” – 15:22. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai ir toliau iš lėto didino pranašumą, praėjus kiek daugiau nei 3 kėlinio minutėm “GZP” nuo varžovų skyrė net 13 taškų (23:36), tačiau spurtą antroje kėlinio pusėje surengę “LSU” atsilikimą sumažino iki 6 – 37:43.

Antros rungtynių pusės pradžioje “GZP” vėl iš lėto tolo nuo varžovų, keli sėkmingi tolimi metimai leido svečiams įgyti 14 taškų pranašumą ir jį išlaikyti iki trečiojo ketvirčio pabaigos – 55:70. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo aktyviu “LSU” spaudimu visoje aikštelėje, šeimininkams puikiai sekėsi provokuoti varžovų klaidas. “GZP” per beveik 4 ketvirtojo kėlinio minutes sugebėjo pelnyti tik 3 taškus, o tuo pasinaudoję “LSU” atsilikimą sumažino iki 2 taškų (71:73). Rungtynių pabaiga darėsi vis klapesnė tiek vienai tiek kitai ekipai, likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos šeimininkai rezultatą persvėrė, tačiau taiklūs V. Ramono baudos metimai išsiuntė abi komandas į pratęsimą – 82:82.

Pratęsime ir toliau vyko arši kova taškas į tašką iki paskutiniosios rungtynių sekundės, likus kiek daugiau nei 14 sekundžių iki 1-ojo pratęsimo pabaigos “GZP” persvara siekė 3 taškus. Po minutės pertraukėles “LSU” krepšininkai surengė nesėkmingą ataką, tačiau už tritaškio linijos J. Pilecko pražanga prieš A. Petrauską pasiuntė “LSU” prie baudų metimų linijos, visgi, 1 iš 3 baudų realizavęs A.Petrauskas nesugebėjo išlyginti rezultato ir sunkiai iškovotą pergalę šventė “GZP” – 94:96 (15:22, 22:21, 18:27, 27:12, 12:14).

7 išpr. praž.

Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 00:25 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„GZP“ nepasipriešino „Sporto garantas“ (80:112) (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP“ pavogė pergalę iš „VDU“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:59 val.)I lygoje: triuškinanti VDU pergalė prieš LSU (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:05 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)I lygos atkrintamosiose: triuškinanti Sporto garantas pergalė prieš LSU (2022 balandžio 12 d., antradienis, 23:26 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:46 val.)