Kolegos vs Night Club Basement (90:105)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 14 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai

2020 sausio 14 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 777

Antradienį, Sausio 14 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „GZP-2 ‒ Kolegos“ bei svečių „Night Club Basement“.

Rungtynėse susitiko panašaus pajėgumo varžovai ir tas matėsi iš rungtynių rezutato, sužaidus pusė ketverčio jis buvo lygus – 8:8. Visgi, ketvertį kiek geriau užbaigė svečiai ir po D. Aklio taiklaus dvitaškio, rezultatas po pirmojo ketverčio buvo – 16:19.

Antrajame rungtynių ketvertyje ir toliau vyko permininga kova, rezultatas vis keitėsi ir nievienai komandai nepavyko susikrauti didesnio pranašumo. Tačiau likus dviems minutėms iki ketverčio pabaigos šeimininkai surengė spurtą ir įsįveržė 7 taškais į priekį – 48:41.

Trečiajame rungtynių ketvertį „GZP-2 ‒ Kolegos“ stengėsi pagreitinti žaidimą ir tas jiem buvo leidę atsiplėšti šiek tiek nuo varžovų, tačiau vėliau pasipylė netaiklūs metimai, o tuo pasinaudoję „Night Club Basement “ spurtavo ir prieš lemiamą ketvirtį išlygino rezultatą – 71:71.

Lemiame ketvirtyje svečių komandos žaidėjai pataikė keturis tolimus metimus iš eilės ir padidino persvarą iki 5 taškų, tačiau „GZP-2 ‒ Kolegos“ po minutės pertraukėlės spurtavo ir išlygindavo rezultatą – 85:85, tačiau „Night Club Basement“ komandos žaidėjai puikiai susižaidė ir surengė spurtą 0:10 ir iškovojo pergalę rezultatu – 90:105.

„Night Club Basement“ komandos treneris M.Lisajevičius: Pergalę atnešė už tai, kad mes išsiuntėme trenerį į „Burger King“ Amerikoje,tai turėtų grįžti papilnėjas.

Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Night Club Basement“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81) (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)Įnirtingame mače sunki „Pro Angels“ pergalė prieš „Night Club Basement“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)Po atkaklios kovos „ GZP-2 ‒ Kolegos“ įveikė „Reunion“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „GZP ‒ Kolegas“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:44 val.)Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:55 val.)„GZP-2 ‒ Kolegos“ pergalė prieš KM „Žalgirį“ paženklinta M. Čibiro trigubu dubliu (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 21:51 val.)Antrajame kėlinyje uraganiškai sužaidę „Pro Angels“ nugalėjo lygos lyderius „Night Club Basement“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:27 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)