KM „Žalgiris“ vs Kolegos (65:94)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„GZP-2 ‒ Kolegos“ pergalė prieš KM „Žalgirį“ paženklinta M. Čibiro trigubu dubliu

2019 gruodžio 23 d., Pirmadienis, 21:51 val., peržiūros: 982

Pirmadienį, gruodžio 23 d., KM „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp KM „Žalgiris“ (4-2) ir „GZP-2 ‒ Kolegos“ (3-4) ekipų.

Rungtynes „GZP-2 ‒ Kolegos“ pradėjo spurtu 0:10, visus metimus sumesdami iš po krepšio. Jaunieji žalgiriečiai bandė gelbėti situaciją tolimais metimais, tačiau ir toliau puikiai po krepšiu žaidę svečiai išlaikė dviženklę persvarą ir laimėjo pirmą kėlinuką 15:25.

Antrajame kėlinuke žaidimas kiek apsilygino ir tik kėlinio pabaigoje, pasinaudoję varžovų klaidomis ir surengę eilę greitų atakų, „GZP-2 ‒ Kolegos“ nutolo septyniolikos taškų pranašumu. Visgi, KM „Žalgiris“ sėkmingai surengė kelias paskutines atakas ir šiek tiek priartėjo – 34:46.

Trečią kėlinį svečiai pradėjo dar vienu spurtu 0:8, tritaškį pridėjo G.Kemzūra, ir toliau po krepšiu puikiai žaidė Čibirų duetas, o po trijų kėlinių „GZP-2 ‒ Kolegos“ jau pirmavo 46:73.

Ketvirtame kėlinuke KM „Žalgiris“ trimis tolimais metimais kirpo savo deficitą iki 57:75. Bet į tai M.Sadauskas iškart atsakė dviem tritaškiais ir svečiai jau tapo nebepavejami. Galutinis susitikimo rezultatas 65:94 (15:25, 19:21, 12:27, 19:21).

J. Eibukas („GZP-2 ‒ Kolegos“):

„Prieš Kūčias, paskutinį kartą šiais metais pasportavome. Žaidimas po truputį gerėja.“

„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81) (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)„GZP–2 ‒ Kolegos“ pratęsė „ICE“ ekipos agoniją B lygoje (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Pro Angels“ nusileido KM „Žalgirio“ ekipai (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Po atkaklios kovos „ GZP-2 ‒ Kolegos“ įveikė „Reunion“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.) „GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai (2020 sausio 14 d., antradienis, 22:28 val.)GZP ‒ Kolegos tik po atkaklios kovos palaužė KM Žalgiris krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:21 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP ‒ kolegos“ pavogė pergalę iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 22:43 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Pro Angels“ užtikrintai pasiimė pergalę prieš „Kolegas“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:24 val.)Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:55 val.)