KM „Žalgiris“ vs Hipocredit.lt (81:91)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ nepavyko pasipriešinti „Hipocredit.lt“

2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 911

Trečiadienį, Lapkričio 27 dieną, Krepšinio mokyklos Žalgirio salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos KM „Žalgiris“ bei svečių Hipocredit.lt. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo ketvirčio pabaigoje pradėjo ryškėti Hipocredit.lt komandos pranašumas ir noras laimėti rungtynes. Nors KM „Žalgiris“ komanda visus ketvirčius bandė priešintis varžovams, tačiau jiems šiandien nesisekė ir šiandien rungtynės laimėjo Hipocredit.lt.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo svečiai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino, KM„Žalgiris“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, svečiai surengė spurtą 0:15, kuris leido jiems įgyti dviženklį pranašumą po pirmųjų dešimties minučių – 14:27.

Antrą ketvertį su susikaupimu ir nusiteikimu pradėję „Hipocredit.lt “ krepšininkai spurtavo ir po 4 minučių nutolo net 20 taškų, tačiau šeimininkų krepšininkai nepasidavė ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 15 taškų , bet tuom viskas ir baigėsi. Antrojo ketverčio pabaigoje vėl spurtavę svečiai išsaugojo savo pranašumą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę rezultatu – 29:51.

Trečiajame ketvirtyje „Hipocredit.lt“ komanda sugebėjo išlaikyti savo pranašumo ir parodyti priešininkas, kaip reikia dirbti komandiškai.. Rezultatas po trijų ketverčiu buvo – 53:72.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Hipocredit.lt“ komanda nemažino apsukų ir vis didino savo pranašumą, tačiau šeimininkai nepasidave ir atsilikimą per 5 minutes sumažino iki 10 taškų. Komandos apsikeitė taikliais mėtimais, bet šiandiena pergalę iškovojo Hipocredit.lt komanda rezultatu – 81:91.

KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)„KM „Žalgiris“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„Night Club Basementas“ paskendo „Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:57 val.)Finalo vertoje kovoje triumfavo „Hipocredit.lt“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)KM „Žalgiris“ įspūdingai atsitiesė ir per pratęsimą palaužė „Reunion“ (97:94) (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo B lygos bronzą (VIDEO) (2020 birželio 19 d., penktadienis, 20:59 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)Nuostabus pirmasis kėlinys leido „Hipocredit.lt“ įveikti „ICE“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)