KM „Žalgiris“ vs Hipocredit.lt (77:83)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hipocredit.lt“ įveikė KM „Žalgiris“

2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 22:33 val., peržiūros: 763

Trečiadienį, Sausio 22 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „KM „Žalgiris“ bei svečių „Hipocredit.lt“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie per keletą minučių atitrūko nuo varžovų ( 6:9). „KM „Žalgiris“ ekipai pavyko sustabdyti greitas varžovų atakas ir skirtumą sumažėjo išlygino. Vis dėlto, likus žaisti tris minutes „Hipocredit.lt“ surengė spurtą 0:7 ir susikrovė 7 taškų pranašumą – 20:27. Antrame ketvertį svečiai toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, o šeimininkai vis bandė sumažinti atsilikimą. TIk ketverčio pabaigoje šeimininkai atsitiesė, tačiau komandas toliau skyrė dviženklis pranašuma – 38:50.

Trečiąjį ketvertį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė.Visgi, tuomet šeimininkų ekipa pelnė 8 taškus be atsako ir taip sušvelnino savo atsilikimą iki 12 taškų. Tuomet geresnę atkarpą apturėjo svečiai ir vėl kiek pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų kėetverčių buvo – 55:69. Ketvirtame ketvertį „KM „Žalgiris“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė lipti varžovams ant kulnų ( 65:73). Šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti, bet vis dėlto, po minutės pertraukėlės „Hipocredit.lt“ susitvarkė su savo žaidimu, kur išsaugojo pranašumą ir iškovojo rungtynes rezultatu – 77:83.

„Hipocredit.lt“ komandos treneris M.Špokas: Rungtynės buvo sunkios, bet išnešėm sveiką kailį šiandien.

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)Rekordais paženklintose rungtynėse „Hipocredit.lt“ sutriuškino „Kauno autobusai“ komandą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 22:14 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Hipocredit.lt“ įtikinamai nugalėjo „GZP-2 ‒ Kolegos“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)Nuostabus pirmasis kėlinys leido „Hipocredit.lt“ įveikti „ICE“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)Po sunkios ir atkaklios kovos Kauno autobusai & SK „Vertigo“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)