KM „Žalgiris“ vs ICE (87:71)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“

2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 973

Gruodžio 2 dieną 20:30 val., KM „Žalgiris“ sporto salėje susitiko „B” lygos komandos KM „Žalgiris“ (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 87:71 (19:6, 20:32, 21:19, 27:14).

Rungtynių pradžia gerokai sėkmingesnė buvo „Žalgirio“ komandai. Per pirmas tris kėlinio minutes šeimininkai spurtavo rezultatu rezultatu 8:0 ir pasidarė neblogą pradžią rungtynėms. Varžovams visą kėlinį sunkiai sekėsi užpulti, per kėlinį sukrapštė tik 6 taškus ir po pirmojo kėlinio priekyje „Žalgiris“ rezultatu 19:6. Antrajame kėlinyje „ICE“ komandai pavyko atgaivinti savo puolimą, antrajame kėlinyje sumetant 32 taškus. Per pirmas dvi minutes svečiams pavyko panaikinti varžovų pranašumą, tačiau persverti jį sekėsi sunkiau. Šeimininkai kaip įmanydami stengėsi neleisti varžovams persverti rezultato. „ICE“ komandai išlyginus rezultatą, „Žalgiris“ Dominyko Saudargo dėka vis pabėgdavo keliais taškais į priekį. Po dviejų kėlinių priekyje KM „Žalgiris“ rezultatu 39:38.

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau visą laiką iniciatyvą šeimininkai laikė savo rankose. „Žalgiris“ komanda vis įgydavo kelių taškų pranašumą, tačiau „ICE“ greitai jį panaikindavo ir rezultatas likdavo lygus. Kėlinuko gale šeimininkai turėjo 3 taškų prnašumą (60:57). Ketvirtojo kėlinio pradžioje jaunieji „Žalgiriečiai“ spurtavo ir po dviejų taiklių tolimų Vincento Šalčiaus metimų šeimininkai priekyje 13 taškų skirtumu. Likusį kėlinio laiką „ICE“ bandė mažinti skirtumą, tačiau nepavyko sumažinti iki mažiau nei 10 taškų, o „Žalgiris“ pasinaudoję varžovų pasyvumu paskutinėmis minutėmis padidino skirtumą iki 16 ir šventė pergalę rezultatu 87:71.

KM „Žalgiris“ nepavyko pasipriešinti „Hipocredit.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo B lygos bronzą (VIDEO) (2020 birželio 19 d., penktadienis, 20:59 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:55 val.)KM „Žalgiris“ įspūdingai atsitiesė ir per pratęsimą palaužė „Reunion“ (97:94) (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Reunion“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ICE“ ekipą (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:57 val.)