Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vs R2P Sport & BC „Rhino“ (103:76)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus

2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 23:25 val., peržiūros: 1134

Pirmadienį, Lapkričio 11 diena, Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko B lygos reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų „Kauno autobusai“ bei svečių- „R2P Sport & BC „Rhino“. Visus kėlinius laimėje šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 103:76 (32:16, 22:20, 27:21, 22:19).

Pirmas kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos spurtu.Geras E. Stanionio ir T. Janušausko žaidimas, leido šeimininkams po pirmųjų dešimties minučių turėti dviženklę persvarą (32:16). Antrajame kėlinyje svečiai įsivažiavo į rungtynes, taiklūs A. Gavelio ir R. Rupeikos dvitaškiai leido „R2P Sport & BC „Rhino“ komandai dar labiau nenutolti, to pasekoje, skirtumas po dviejų kėlinių išliko dviženklis (54:36).

Trečiajame kėlinyje ir toliau geriau sekėsi „Kauno autobusai“ krepšininkams. Greitomis atakomis bei tritaškiais baudę varžovus, šeimininkai ir toliau didino pranašumą. Po trečiojo kėlinio, pranašumas ir toliau augo į šeimininkų pusę: (81:57). Ketvirtajame kėlinyje intrigos nebuvo, saugią persvarą turėję šeimininkai- jos neįšvaistė ir šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 103:76.

Keturiese likę „Kolegos“ turėjo pripažinti R2P Sport & BC „Rhino“ pranašumą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:16 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP ‒ kolegos“ pavogė pergalę iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)„KM „Žalgiris“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Kauno autobusai“ turėjo pripažinti „Kolegų“ pranašumą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Kauno autobusai“ įrodė savo pranašumą prieš „Pro Angels“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:11 val.)