KM „Žalgiris“ vs Pro Angels (102:94)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Pro Angels“ nusileido KM „Žalgirio“ ekipai

2019 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis, 22:22 val., peržiūros: 1040

Ketvirtadienį, Gruodžio 19 dieną, Krepšinio mokyklos Žalgirio salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos KM „Žalgiris“ bei svečių „Pro Angels“.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, o įpusėjus pirmajam ketverčiui šeimininkai pirmavo keliais taškais. Visgi, ketvertį antroje pusėje solidžiau atrodę „Pro Angels“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir šį ketvertį laimėjo vienu tašku – 21:22.

Antrame ketvirtyje „Pro Angels“ ekipa pradėjo strigti tiek puolime, tiek gynyboje ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką KM „Žalgiris“ varžovų klaidas versdavo lengvais taškais, kur ekipas skyrė 10 taškų – 51:41.

Po ilgosios pertraukos svečiai įsimėtė ir pradėjo lipti varžovams ant kulnų, kur skirtumas ištirpo iki 5 taškų ( 53:48). Sužaidus penkias minutes komandos apsikeitė keliais taškais ir šeimininkai surengė spurtą 12:0, KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas V.Šalčius pataikė keturis triraškius ir vėl atstatė dviženklį pranašumą – 78:61.

Lemiamame kėlinyje , KM „Žalgiris“ pradėjo lengvais taškais, bent priešinkai nežadėjo nusileisti ir pradėjo mažinti atsilikimą. Likus žaisti dviems minutėms komandos pradėjo žaisti apylygiai ir svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 9 taškų – 89:80. Likus mažiau negu minutei KM „Žalgiris“ komanda išlaikė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu – 102:94.

„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Pro Angels“ penketukas iškovojo lengvą pergalę ir pratęsė „ICE“ ekipos krachą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Pro Angels“ užtikrintai pasiimė pergalę prieš „Kolegas“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Pro Angels“ šešetukas po atkaklios kovos įveikė „Kauno TPMC“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)„Pro Angels“ iškovojo dar vieną pergalę (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 20:20 val.)„GZP-2 ‒ Kolegos“ pergalė prieš KM „Žalgirį“ paženklinta M. Čibiro trigubu dubliu (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 21:51 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)V. Sragauskio ir varžovų tritaškių nesustabdęs „Žalgiris KM“ nusileido „Reunion“ ekipai (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:53 val.)