KM „Žalgiris“ vs Reunion (97:94)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ įspūdingai atsitiesė ir per pratęsimą palaužė „Reunion“ (97:94)

2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 23:40 val., peržiūros: 966

2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienį, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje, įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai KM „Žalgiris“ jaunimas ir svečiai „Reunion“.

Rungtynės prasidėjo vangiai, taškai buvo pelnyti tik 5-ąją rungtynių minutę. Visgi, kiek vėliau svečiai įsigebėjo pataikydami tris tolimus metimus iš eilės ir po pirmojo kėlinio jie pirmavo rezultatu (10:15).

Antrąjame rungtynių kėlinyje „Reunion“ komanda dar laikė trapią persvarą savo rankose, tačiau suaktyvinus gynybą, buvo spurtuota rezultatu (4:16) ir prieš antrąją rungtynių pusę KM „Žalgiris“ jaunimas tūrėjo 18 taškų deficitą (25:43).

Trečiajame rungtynių kėlinyje komandos keitėsi taikliais tolimais metimais, šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki 10-ies taškų, tačiau prieš lemiamą ketvirtį KM „Žalgiris“ komandai reikėjo kažką keisti norint grįžti į rungtynes dėl pergalės (52:67).

Likus 5-ioms minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Reunion“ po taiklaus D. Petravičiaus tolimo metimo pirmavo rezultatu (66:77), tačiau šeimininkams pradėjus taikyti spaudimą per visą aikštelę, pasipylė svečių klaidos, o tuo pasinaudoję KM „Žalgiris“ komanda spurtavo, A.Motiejūnas pelnė 8 taškus iš eilės, taiklų dvitaškį pridėjo ir T.Urbonas, ir taip buvo išsiveržta į priekį (83:82). Visgi „Reunion“ komanda sugebėjo išprovokuoti šeimininkų pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos, bet D. Petravičiaus ranka sudrebėjo ir pataikius tik vieną baudos metimą komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą (83:83).

Pratęsimą KM „Žalgiris“ komanda pradėjo trimis taikliais tolimais metimais, visgi „Reunion“ nepasimetė ir atsakė į tai taikliais dvitaškais. Likus 13-kai sekundžių iki rungtynių pabaigos, šeimininkų komandos žaidėjas J.Kralikauskas pataikė tik vieną baudos metimą, taip suteikdamas šansą svečiams, visgi D.Bartkaus tolimas metimas skriejo pro šalį ir KM „Žalgiris“ jaunimas šventė įspūdingą pergalę rezultatu 97:94 (10:15, 15:28, 27:24, 31:16, 14:11).

KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas T.Urbonas:

Vyrai rungtynių pabaigoje susikaupė, pasistengėme labiau, nepadarėme kvailų sprendimų ir bendrai komandos jėgomis laimėjome.

„Reunion“ komandos žaidėjas I.Jurgelevičius:

Matosi, jog buvome nepasiruošę tokiam jaunatviškam spurtui ir aktyviai gynybai, pridarėme daug klaidų, na ir fortūna nusisuko nuo mūsų, taip pat kaip ir teisėjų švilpukai. Taip pat priešininkų komandos treneris parodė įspūdinga išmonę komandos deriniuose, bet labiausiai liūdna dėl to, jog komandos vadovui Irmantui Birbalui įteikėme nemalonią dovaną. Trumpai tariant: „sunkusis lapkritis“.

„KM „Žalgiris“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„KM „Žalgiris“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)KM „Žalgiris“ nepavyko pasipriešinti „Hipocredit.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Hipocredit.lt“ sezoną B lygoje pradėjo įtikinama pergale prieš „Reunion“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:19 val.)B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)