MRU VSA vs Pro Angels (59:67)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 19 d., Antradienis, 20:20 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Pro Angels“ atsilaikė prieš „MRU VSA“ (67:59)

2019 vasario 19 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 652

Vasario 19d., Antradienį, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „MRU VSA“ ir svečiai – „Pro Angels“.

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai, nors „Pro Angels“ rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį 5:0, jų puolimas kelias minutes sustojo, o tuo pasinaudoję šeimininkai persverė rezultatą 6:5. Įpusėjus kėliniui svečiai susigražino pranašumą (6:8) ir išlaikė jį iki pat kėlinio pabaigos – 8:10. Antrąjį ketvirtį solidesniu puolimu pradėjo „Pro Angels“ padidindami pranašumą iki 3 taškų, o po to sekė ir svečių spurtas 12:0, po kurio „Pro Angels“ krepšininkai turėjo 13 taškų pranašumą (11:24). Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje „MRU VSA“ atsilikimą šiek tiek sušvelnino – 21:30.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo tolimais metimais, trečiąjį kėlinį su pora tritaškių pradėjo D.Rinkūnas, padidindamas „Pro Angels“ pranašumą iki 15 (21:36), tačiau neužilgo atsakė ir šeimininkai. Antroje kėlinio dalyje „MRU VSA“ krepšininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 5 taškų (39:44). Vis gi svečiai pranašumo neišvaistė ir užbaigė ketvirtį su 7 taškų persvara – 43:49. Ketvirtąjį kėlinį „MRU VSA“ pradėjo sėkminga ataka pasibaigusia tolimu metimu ir ekipas skyrė vos 3 taškai, tačiau „Pro Angels“ 6 taškų atkarpa vėl padidino skirtumą (46:55). Šeimininkams taip pat pavyko surengti atkarpą ir po kėlių minučių komandas skyrė tik 2 taškai (53:55). Įpusėjus ketvirtąjam kėliniui tašką rungtynėms padėjo P.Kleiza įmetęs net 4 tritaškius užtvirtino „Pro Angels“ ekipai pergalę rezultatu – 59:67 (8:10, 13:20, 22:19, 16:18).

„Pro Angels“ vyr. trenerio Karolio Uginto komentaras iš Klaipėdos:

Gerai, kad komandoje turiu tokių vyrų, kurie gali rezultatą tokį nulemti, man nedalyvaujant rungtynėse.

„Pro Angels“ susitvarkė su „GZP“ (80:71) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:44 val.)5-iese susirinkę „Pro Angels“ nugalėjo „MRU VSA“ (84:78) (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Pro Angels“ palaužė „MRU VSA“ (84:70) (2019 sausio 08 d., antradienis, 22:18 val.)„GZP“ sutriuškino „MRU VSA“ (98:66) (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:11 val.)„Pro Angels“ penketukas atsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkus (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)„GZP“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ (79:64) (2019 sausio 29 d., antradienis, 23:19 val.)„Pro Angels“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ ir žengė į B lygos finalą (104:78) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 21:45 val.)„ICE“ sutriuškino „MRU VSA“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Pro Angel“ atkaklioje kovoje pranoko „Akademija“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 22:19 val.)