ICE vs Akademija (67:85)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Akademija“ nelengvai susitvarkė su „ICE“ pasipriešinimu

2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 675

Sausio 9 d., antradienį, V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „ICE“ (5/2) ir svečiai – „Akademija“ (5/2).

Nuo pat rungtynių pradžios matėsi, jog „ICE“ žaidimą rems greitu žaidimu bei tolimais metimais, o „Akademija“ žaidimu po krepšiu. Šeimininkams jų naudojama taktika pirmąjį kėlinuką pasiteisino labiau, o po pirmo kėlinio jie priekyje buvo 23:16.

Antrajame ketvirtyje ir toliau per V. Bunikį sėkmingai žaidę svečiai įpusėjus kėlinukui priartėjo iki 31:28. Antroje kėlinuko pusėje „Akademija“ perėmė iniciatyvą ir įpusėjus susitikimui svečiai jau pirmavo 37:40.

Trečiąjį kėlinį „ICE“ pradėjo dviem M. Maslenikovo tritaškiais, po kurių šeimininkai surengė spurtą 12:0 ir pirmavo 49:40. Bet tada „Akademija“ atsigavo, surengė dar didesnį spurtą ir po trijų kėlinukų turėjo aštuonių taškų persvarą 52:60.

Ketvirtame kėlinuke „ICE“ priartėjo iki 58:62. Bet tada svečiai suspurtavo ir po V. Palaikio tolimo šūvio nutolo 62:75. Ir toliau svečių aukštaūgis vertė vieną metimą po kito iš po krepšio, o „Akademija“ įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 67:85 (23:16, 14:24, 15:20, 15:25).

„Pro Angels“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „ICE“ pasipriešinimu (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Akademija“ su nedideliais sunkumais įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Akademija“ nepasigailėjo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nelengvai įveikė „ICE“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Akademijai“ nepavyko pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (64:72) (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ įveikė „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:32 val.)„GZP“ atsirevanšavo „ICE“ ekipai (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)„KM „Žalgiris““ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2018 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:06 val.)„Kauno autobusai“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:41 val.)