Pro Angels vs GZP (79:107)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„GZP“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus

2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 1066

Gruodžio 3 dieną, 21:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Pro Angels“ (šeimininkai) ir „GZP“ (svečiai). Nors šį vakarą abi komandos susirinko negausiai, tačiau lygios kovos aikštelėje nebuvo, „GZP“ tvirtai kontroliavo rungtynių eigą, nesunkiai perkopė 100 taškų ribą ir įsirašė solidžią pergalę į savo sąskaitą 79:107 (18:23, 22:25, 13:27, 26:32).

Jau rungtynių pradžioje „GZP“ komanda aiškiai parodė, kad šiandien yra nusiteikusi rimtai ir tolimų metimų dėka staigiai nutolo. „Pro Angels“ netrukus atsitiesė, tačiau dabar jau teko vytis nutolusius varžovus. Abi komandos daug dėmesio skyrė puolimui, tuo tarpu gynyboje pasisaugojo, nes turint vos vieną ar kelis keitimus pražangos yra labai jautrus klausimas ekipoms. Iki ilgosios pertraukos „GZP“ išlaikė pranašumą savo rankose ir po dviejų ketvirčių pirmavo rezultatu 40:48.

Jei „Pro Angels“ komanda ir turėjo vilčių atsitiesti, tai po ilgosios pertraukos visos jų viltys žlugo. „GZP“ labai galingai sužaidė likusius du kėlinukus, skirtumas žaibiškai pasiekė 20, o kiek vėliau ir 30 taškų ribą. Galiausiai „Pro Angels“ komanda jau tik pasyviai stebėjo tolstančius varžovus. Rungtynių pabaigoje „GZP“ nesunkiai perkopė ir simbolinę 100 taškų ribą, bei laimėjo susitikimą rezultatu 79:107.

„ICE“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.)„GZP“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ (79:64) (2019 sausio 29 d., antradienis, 23:19 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)„GZP“ gana lengvai įveikė „R2P Sport – S/M“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Akademija“ nepasigailėjo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno autobusai“ pervažiavo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:40 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Kauno TPMC“ puolimo mašina pervažiavo ir „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 18:55 val.)„Kauno TPMC“ patyrė pirmą pralaimėjimą prieš „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)