Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vs R2P Sport ‒ S/M (107:101)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

R.Janicko pusšimčio taškų vedini Kauno Autobusai įsirašė dar vieną pergalę

2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 00:44 val., peržiūros: 770

J.Dobkevičiaus progimnazijoje pirmadienio vakarą susitiko B lygos komandos Kauno autobusai šeimininkų teisėmis priėmė R2P Sport ‒ S/M vyrukus. Susitikimą iškart sėkmingiau pradėjo Kauno autobusai, kurie po 8 Roko Janicko taškų iškart šovė į priekį, o įsivažiavus ir komandos draugams įgijo netgi dviženklį pranašumą.Nors Igno Jančiuko dvitaškis besibaigiant kėlinukui sumažino skirtumą iki 8 taškų visgi kėlinyje tašką dėjo fantastiškas Manto Lauraičio tritaškis griūnant ir dar aidint pirmojo ketvirčio pabaigos sirenai 28:17. Sužaidus apie pustrečios minutės šeimininkai savo persvarą sugebėjo padidinti iki rekordines 35:17, tačiau vėliau svečiai atsakė atkarpa 5:18 ir skirtumas tarp komandų beveik visiškai ištirpo 40:35 vis dar priekyje buvo Kauno autobusai. K4linio pabaigoje apsikeitę keletu klaidų ir sėkmingomis atakomis poilsiui komandos ant suoliukų ėjo 51:44 primaujant jau ne kartą minėtėsiems šeimininkams.

Trečiajame ketvirtyje toliau virė inirtinga kovelė, komandų rezultatyvumas ir toliau buvo fantastinis, puolime labiausiai išsiskiriantis žaidėjas buvo Kauno autobusų vedlys Rokas Janickas, kurio pastangomis banguotos puolimo mašinos priekyje vis dar laikėsi šeimininkai 79:73. Lyg ir visas įdomumas turėjo ateiti su lemiamu šių varžybų ketvirčiu tačiau protingai žaisdami ir pernelyg neperskubėdami šeimininkai visą laiką buvo priekyje maždaug 7-10 taškų pranašumu. Ilgai lipę varžovams ant nugarų paskutinį realų šansą dar pakreipti varžybas į savo pusę R2P Sport ‒ S/M kolektyvas turėjo likus maždaug porai minučiųkai, kai po Ignas Jančiukas tritaškio skirtumas tirpo iki 102:96. Sekančioje atakoje visas svečių viltis sugniuždė neatkovotas kamuolys, o vėliau ir dar vienas Arūno Budrio dvitaškis, o galutinį tašką šį vakarą padėjo jau daugybę kartų minėtas geriausias susitikimo žaidėjas Rokas Janickas 107:101 lygiaverčių varžovų dvikovą laimėjo Kauno autobusai.

Po rungtynių Kauno autobusai treneris Audrius Juodelis kalbėjo: Pavyko surinkti daugiau žmonių, po pertraukos prisijungė dar vienas žmogus, kurio atėjimas padėjo nepristigti jėgų ir nugalėti. Svarbiausia yra pergalė, varžovai irgi gera komanda kuri sumetė daug taškų, ko pasekoje ir gavosi šiokia tokia intriga varžybų pabaigoje.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2019 sausio 06 d., 13:40 val.
aha labai keista,kad raso ispejimus apie aprangas ir pan,o net b lygos komandos losia su belekokiomis..turbut labai nuolaidziujama joms..geda
ZaliaBalta2018 gruodžio 04 d., 11:09 val.
gražus aprangų karnavalas:)
Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:59 val.)Visas rungtynes pirmavę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:06 val.)Negausiai susirinkę „Kauno autobusai“ nepasipriešino „GZP“ krepšininkams (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:45 val.)„GZP“ iškovojo pergalę prieš Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Kauno autobusai“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:41 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įtikinamai įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Pro Angels“ puikiu puolimu patiesė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)Taškų lengtynėse „Kauno TPMC“ pranoko Kauno autobusus & SK „Vertigo“ (119:95) (2019 kovo 19 d., antradienis, 21:49 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)