R2P Sport ‒ S/M vs GZP (71:93)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 20:29 val., peržiūros: 1018

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B „Amadeira“ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „R2P Sport – S/M“ ir svečių teisėmis atvykę „GZP“ ekipa.

Rungtynes užtikrintai pradėjo „GZP“, tačiau „R2P Sport – S/M“ surengė spurtą ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Šeimininkai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, kur prieš antrą kėlinuką išsaugojo 6 taškų pranašumą ( 23:17). Antrame kėlinyje toliau „GZP“ ekipai nesiklijavo puolimas ir J.Eibukas buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 30:19). Po minutės pertraukėlės svečiai greitai panaikino skirtumą iki minimalaus. Per likusį laiką „GZP“ toliau nestabdė apsukų, kur perėmė lyderio vaidmenį – 36:42.

Po ilgosios pertraukos „R2P Sport – S/M“ ėmėsi iniciatyvos ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų, bet svečiai greitai atstatė turėtą pranašumą. „GZP“ toliau demonstravo puikų pataikymą iš tolimos distancijos ( 57:70). Ketvirtame kėlinyje „R2P Sport – S/M“ kilo į lemiamą šturmą, tačiau „GZP“ greitai sudėliojo viską į vietas. Rungtynių pabaigoje P.Maciulevičius įspūdingu dėjimu papuošė „GZP“ ekipos pergalę, rezultatu – 71:93 (23:17, 13:25, 21:28, 14:23)

Po laimėtų rungtynių „GZP“ ekipos treneris, J.Eibukas, teigė:
„Sunki pradžia, tačiau vėliau įsimėtėme.“

„MRU VSA“ įtikinamai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:01 val.)„GZP“ gana lengvai įveikė „R2P Sport – S/M“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 20:09 val.)„ICE“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (70:59) (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 14:52 val.)„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93) (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:17 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)„MRU VSA“ be didesnio vargo įveikė „ R2P Sport – S/M“ ir žengia į B lygos pusfinalį (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:44 val.)„GZP“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ (79:64) (2019 sausio 29 d., antradienis, 23:19 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nugalėjo „Akademiją“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)