Huawei vs DNC ‒ Sporto fėja (65:96)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 14 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antrąją rungtynių pusę užtikrintai sužaidę „DNC ‒ Sporto fėja“ įveikė „Huawei“ (96:65)

2018 kovo 14 d., Trečiadienis, 21:22 val., peržiūros: 945

Trečiadienį, kovo 14d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko A lygos, „Sporto fėja“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės tarp: šeimininkų – „Huawei“ ir svečių – „DNC ‒ Sporto fėja“.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, didžiąją pirmojo kėlinio dalį pirmavo „DNC ‒ Sporto fėja“, tačiau 8:0 atkarpą pirmojo kėlinio pabaigoje sužaidę „Huawei“ persverė rezultatą ir užbaigė kėlinį 4 taškų persvara – 18:14.

Antrame kėlinyje savo pranašumą laikę „Huawei“ kėlinio pabaigoje leido varžovams pasivyti, tačiau baigiantis pirmąjai rungtynių pusei A. Dervinsko tritaškis leido „Huawei“ užbaigti antrąjį kėlinį pirmaujančios ekipos vietoje – 37:36.

Antroje rungtynių pusėje rungtynių eiga kito. Trečiojo kėlinio pradžioje svečių 8:0 spurtas leido persverti rezultatą ir užtikrintai išsiveržti į priekį, o paskutinę kėlinio sekundę A. Gedmino tritaškis nuo vidurio aikštės dar labiau padidino „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą – 46:60.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje 6 susirinkusiems „Huawei“ krepšininkams pritrūko jėgu, o „DNC ‒ Sporto fėja“ ekipa įmetė net 36 taškus. Galutinis rungtynių rezultatas –65:96 (18:14, 19:22, 9:24, 19:36).

„DNC ‒ Sporto fėja“ Dainius Bakanas:

Pirmoje rungtynių pusėje labiai lygiai žaidėme, įmetėm mažai taškų 36:37, antroje pusėje pakeitėm gynybos sistemą, kas matėsi, kad labiau tiko, įmetėm 60 taškų ir laimėjom, aišku gal buvo biski per daug emocijų iš mūsų pusės, bet yra kaip yra.

Antroje rungtynių pusėje „DNC ‒ Sporto fėja“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (112:93) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:31 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„ASU ‒ Vytis 2“ visdar be pergalių ‒ krito ir prieš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandą (2018 vasario 02 d., penktadienis, 00:26 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ ir žengia į A lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.)A lygos turnyrinės lentelės lyderių dvikovoje „Kauno autobusai“ įveikė „Huawei“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 00:49 val.)