Kauno TPMC vs Akademija (95:107)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 19:05 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Fantastišką tempą pademonstravę „Akademijos“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Kauno TMPC“

2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 21:34 val., peržiūros: 811

Lapkričio 2 dieną, 19:15 val., Kauno TMPC sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Kauno TMPC“ (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai). Vos penkiese žaidę „Akademijos“ žaidėjai (L.Juknys žaidė vos minutę) sugebėjo pademonstruoti fantastišką tempą ir atsilaikė prieš „Kauno TMPC“ žaidėjus visus keturis kėlinukus, o rungtynių gale pirmavo net 18 taškų skirtumu. Prieš tokį svečių žaidimą „Kauno TMPC“ nesugebėjo atsilaikyti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 95:107 (28:27, 24:23, 22:32, 21:25).

Jau rungtynių pradžioje „Akademija“ ėmė demonstruoti, jog šiandien yra puikiai pasiruošę rungtynėms, nors komanda ir turėjo vos vieną keitimą ir atrodė, kad žaidėjai nesugebės išlaikyti didelio varžovu užduodamo tempo, tačiau rungtynių eigoje, atrodė, kad abi komandos nusiteikusios sužaisti labai rezultatyviai. Abi ekipos stengėsi labai dažnai atakuoti iš toli ir tai darė itin aukštu taiklumu, o pirmieji į priekį pabėgo šeimininkai. Tiesa, „Kauno TMPC“ komanda pranašumą savo pusėje išlaikė tik trumpam, o vėliau prasidėjo lygus žaidimas taškas į tašką. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Kauno TMPC“ ekipai pirmaujant 2 taškų pranašumu 52:50.

Po ilgosios pertraukos „Akademija“ demonstravo kone tobulą puolimą, tikslą pasiekė net 10 šeimininkų metimų iš tiek pat bandymų ir tai leido komandai nutoli. „Kauno TMPC“ komanda ėmė žaisti skubotai, vis bandė varžovus pasivyti greitu žaidimu ir tolimais metimais, bet taiklumas nebebuvo jau toks geras kaip pirmoje rungtynių dalyje, o skirtumas tik augo. Nuostabiai svečių gretose atrodė Eimantas Aukštikalnis, kuris pataikė viską ką tik galėjo ir greitu žaidimu į neviltį varė priešininkus, o jam puikiai padėjo net 7 iš 9 tritaškių pataikęs Lukas Šaulevičius. Rungtynėms artėjant į pabaigą skirtumas šoktelėjo net iki 18 taškų ir šeimininkams išsigelbėti tapo labai sudėtinga. Nors „Kauno TMPC“ dar bandė spausti varžovus, o skirtumas kiek aptirpo, bet rungtynių jiems išgelbėti taip ir nepavyko. „Akademija“ atsilaikė ir iškovojo nuostabią pergalę rezultatu 95:107.

Po pergalės nugalėtojų komandos treneris Linas Juknys neslėpė džiaugsmo ir apie rungtynes pasisakė labai trumpai: „chebra tiesiog šauonuolė“.

„Kauno TPMC“ pirmose pusfinalio rungtynėse įtikinamai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Huawei“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Akademijos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Akademija“ lengvai nugalėjo „ICE“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.)„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje įevikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:28 val.)Penki prieš penkis rungtynėse ‒ „Akademijos“ pergalė (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:41 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ neturėjo šansų prieš „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:38 val.)