Advokatų kontora „Konsus“ vs Kauno TPMC (92:83)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“

2017 gruodžio 15 d., Penktadienis, 00:18 val., peržiūros: 910

Ketvirtadienį, gruodžio 14 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Advokatų kontora „Konsus“ bei svečių „Kauno TMPC“. Pirmoje rungtynių pusėje „Konsus“ turėjo užtikrintą rungtynių kontrolę, tačiau vėliau jiems teko gerokai paprakaituoti norint išsaugoti pranašumą savo rankose. Tą jiems pavyko padaryti ir jie iškovojo reikalingą pergalę.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo greitu ir tritaškiais paremtu žaidimu. Tą kiek geriau sekėsi daryti aikštelės šeimininkams, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa ir išlygino rezultatą. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:17. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Advokatų kontora „Konsus“, kuri laimėjo atkarpą 14:0 ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai ir tas skirtumas tarp komandų svyravo labai neženkliai. Galiausiai aikštelės šeimininkams pavyko išlaikyti solidų pranašumą iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 50:35.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė keliais taikliais metimais, o tuomet „Kauno TPMC“ pelnė dešimt taškų be atsako ir taip sumažino savo atsilikimą iki septynių taškų. Tuomet 11:2 atkarpą laimėjo „Konsus“ ir atstatė užtikrintesnį pranašumą. Visgi, tuomet svečiai pradėjo žaisti greitai, naudojosi tuo, kad aikštelės šeimininkai laiku negrįždavo į gynybą ir spurtavo 14:0 ir taip pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 73:68. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Kauno TPMC“ nežadėjo mažinti apsukų ir laimėjo atkarpėlę 9:2, tuo pačiu įgydami dviejų taškų pranašumą. Tačiau tuomet aikštelės šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako ir taip susigrąžino kelių atakų pranašumą. Likus žaisti pusantros minutės, skirtumas tarp komandų buvo penki taškai. Per likusį laiką svečių ekipa nesugebėjo sėkmingai užpulti varžovų krepšio ir „Konsus“ išlaikė pranašumą bei pasiekė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 92:83.

„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:28 val.)Advokatų kontora „Konsus“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Kauno autobusai“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Advokatų kontora „Konsus“ gana užtikrintai įveikė ICE pasipriešinimą (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Advokatų kontora „Konsus““ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)„Akademija“ nugalėjo Advokatų kontorą „Konsus“ ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)