Kauno TPMC vs DNC ‒ Sporto fėja (83:94)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Taškų lenktynėse ‒ „DNC ‒ Sporto fėjos“ pergalė

2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 22:31 val., peržiūros: 875

Ketvirtadienį KTPM sporto salėje įvyko B lygos dienos rungtynės, kuriose susitiko „Kauno TPMC“ ir svečių teisėmis atvykę „DNC – Sporto fėja“ .

Rungtynes komandos pradėjo negausiai susirinkusios, tačiau palaikė aukštą tempą ir šeimininkai pirmieji atitolo nuo varžovų ( 9:4). „Kauno TPMC“ toliau nestabdė apsukų ir greitomis atakomis susikrovė dviženklį pranašumą. Antrame kėlinyje įjungė uraganinį puolimą ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 29:27). Per likusį laiką ekipos palaikė aukštą tempą ir aikštelės šeimininkai išsaugojo minimalų pranašumą – 46:44.

Po ilgosios pertraukos vyko labai permaininga kova. „Kauno TPMC“ pavykdavo atitrūkti, tačiau „DNC – Sporto fėja“ greitai sumažindavo skirtumą iki minimumo ( 62:61). Likus žaisti tris minutes toliau ekipos lenktyniavo dėl taškų, kur šeimininkai išlaikė dviejų taškų pranašumą ( 70:68). Ketvirtą kėlinį svečiai pradėjo „sausa“ atkarpa ir įgijo rekordinį pranašumą (70:77). „Kauno TPMC“ niekaip neatrado savojo žaidimo, o svečiai varė į neviltį tritaškiais metimais ( 78:87). Ketvirčio pabaigoje šeimininkams nepavyko atsigauti ir pergalę šventė „DNC – Sporto fėja“ ekipa, rezultatu – 83:94 (24:16, 22:28, 24:24, 13:26).

„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:03 val.)Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.),,DNC ‒ Sporto fėja“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Akademija' (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.) Huawei puikiose varžybose įveikė DNC ‒ Sporto fėja (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:17 val.)Antrąją rungtynių pusę užtikrintai sužaidę „DNC ‒ Sporto fėja“ įveikė „Huawei“ (96:65) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 21:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC ‒ Sporto fėja“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (112:93) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:31 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)