Kauno autobusai vs Kauno TPMC (99:91)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puolimo rungtynėse Kauno autobusai pranoko Kauno TMPC

2017 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 22:58 val., peržiūros: 714

Pirmadienio vakarą J.Dobkevičiaus progimnazijoje Kauno autobusai susitiko su Kauno TMPC. Šiemet kaip niekad įdomioje B lygoje kiekvienose rungtynėse galima laukti atkaklios kovos, tad ne išimtis buvo ir šios. Kiek sėkmingiau rungtynių pradžia susiklostė Kauno TMPC kurie daugiausia A.Makūnas pastangomis puolime iškart šovė į priekį, o po pastarojo tritaškio kėlinio viduryje pirmavo 14:6. Antroje kėlinio pusėje ir toliau Kauno autobusai žaidėjams šaudant pro šalį iš toli pastariesiems niekaip nesisekė pasivyti varžovų, o pirmąjį ketvirtį komandos užbaigė 14:22 pirmaujant Kauno TMPC. Antrojo kėlinio pradžioje M. Gailiūno, K. Pupinio ir M. Lauraičio iniciuotas spurtas užsitęsė net iki atkarpos 14:0. Perėmę iniciatyvą Kauno autobusai nesiruošė sustoti, o antrą kartą iš toli varžovus baudęs A.Šukys padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties 36:26. Dviženklis pranašumas tarp komandų išsilaikė iki pat paskutinės antrojo ketvirčio minutės, tačiau tuomet trys E.Stankus reidai į baudos aikštelę pasibaigė taškais ir ilsėtis komandos ėjo 49:43 pirmaujant Kauno autobusai.

Trečiajame ketvirtyje toliau virė „kas daugiau įmes“ krepšinis. Sėkmingai iš Kauno autobusai komandos draugų puolimo „garvežį“ perėmė dar pernai aukščiausioje lietuvos krepšinio lygoje LKL žaidęs D.Gvezdauskas. Vis tik Kauno krepšinio mokyklos auklėtinį tik metais jaunesnį savo gretose turėjo ir varžovų komanda, tai A.Makūnas. Jo vedini Kauno TMPC toliau neleido nei per žingsnį nutolti Kauno autobusams, kurie po trijų ketvirčių vis dar buvo priekyje 73:70. Komandos toliau keitėsi sėkmingomis atakomis, o artėjant rungtynių pabaigai viskas tapo tik dar įdomiau. Likus kiek daugiau nei trims minutėms dviem taikliais baudų metimais T.Rakauskas išvedė į priekį savo komandą 85:84. M.Gailiūnas dvitaškis ir K.Pupinis baudos vėl leido kiek lengviau atsikvėpti saviškiams, tačiau kiek vėliau keturi O.Kojenets taškai vėl gražino intrigą į rungtynes 91:88. Vis tik paskutinį žodį šiose rungtynėse tarė T.Rakauskas jo du tolimi tritaškiai ir sumestos dvi baudos lėmė, kad pergale 99:91 džiaugėsi Kauno autobusai.

Kauno autobusai treneris A.Juodelis kalbėjo: gražios varžybos buvo, sunku gintis, geri žaidėjai daug tritaškių gavom, bet pabaigoje nusprendėm žaisti be vidurio puolėjo, aktyviau gintis prie tritaškio linijos ir tas pasiteisino, branginom kamuolį ir sėkmingai užbaigėm varžybas.

Įtemptose ir nervingose rungtynėse „Kauno autobusų“ pergalė prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:58 val.)Taškų lenktynėse stipresni buvo „Kauno autobusai“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kauno autobusai“ išlygino serijos su „Kauno TPMC“ rezultatą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Kauno TPMC“ pirmose pusfinalio rungtynėse įtikinamai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Akademija“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)Solidžias rungtynes sužaidę „Kauno TMPC“ įveikė „ICE“ krepšininkus (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:29 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ neturėjo šansų prieš „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:38 val.)„Kauno autobusai“ pergalingai startavo B lygos pirmenybėse (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:06 val.)Geresnis puolimas leido „Kauno autobusai“ ekipai įveikti jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)