Kauno TPMC vs Kauno autobusai (73:74)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 gegužės 03 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno autobusai“ išlygino serijos su „Kauno TPMC“ rezultatą

2018 gegužės 03 d., Ketvirtadienis, 23:11 val., peržiūros: 705

Ketvirtadienio vakarą Kauno TPMC didžiojoje salėje vyko A lygos pusfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko „​Kauno TPMC“​ (šeimininkai) su svečiais „Kauno autobusai“ krepšininkais​. Itin atkaklioje kovoje svečiams pavyko išsaugoti šansus patekti į finalą.

​Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo 8 iš eilės D. Gvezdausko („Kauno autobusai“​) taškais. Šis spurtas padėjo svečiams kurį laiką žaisti turint taškų rezervą. Šeimininkų gretose palaikyti intrigą stengėsi E.Kaluginas, kuris dvi saviškių atakas užbaigė taikliais tolimais šūviais. Paskutiniąją kėlinio sekundę A.Makūnas įšovęs tritaškį padėjo „​Kauno TPMC“ komandai priartėti iki 8 taškų – 17:25.

​Antrajame kėlinyje pradėjo virti arši kova. Nors „Kauno autobusai“​ 4 minutes sugebėjo išlaikyti dviženklę persvarą, po to sekė sėkminga oponentų atkarpa 11:2 (32:34), kurios metu po krepšiu puikiai tvarkėsi O.Kojenets. Šeimininkai į tai žaibiškai reagavo ir vedami K. Pupinio, kuris sumetė 6 iš eilės taškus, susigrąžino 7 taškų pranašumą (38:45). Kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidę šeimininkai sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų – 44:47.

​Antroji rungtynių pusė žadėjo labai atkaklų krepšinį. Trečiasis kėlinys nebuvo itin rezultatyvus, todėl buvo sunku nuspėti rungtynių baigtį. M.Gailiūnas („Kauno autobusai“) taikliu dvitaškiu padėjo savo komandai vėl pasiekti dviženklį pranašumą (51:61). Rezultatas prieš lemiamą ketvirtį – 54:61.

Paskutiniojo rungtynių kėlinio pradžioje kiek geriau atrodė „Kauno autobusų“​ krepšininkai. Per 2 minutes jie spurtavo 9:0 ir likus 6 minutėms išsiveržė į priekį beveik užtikrintu taškų skirtumu – ​58:70. Bet toliau „​Kauno TPMC“ kvėpavo varžovams į nugarą ir likus mažiau nei minutei po spurto 13:2 sugebėjo ne tik pasivyti, bet ir išsiveržti į priekį minimaliu skirtumu. Rungtynių pabaiga sėkmingesnė pasirodė svečiams – D. Gvezdausko taiklus dvitaškis padėjo išplėšti pergalę rezultatu 73:74 ir suteikė galimybę dar pakovoti dėl patekimo į A lygos finalą.

„Kauno autobusai“​ komandos trenerio A. Juodelio komentaras po pergalės:
„​Mes buvom tikrai gerai nusiteikę prieš varžybas. Buvom susirinkę 10 žmonių, treniravomės. Viskas buvo labai tvarkoj. Turėjom gale 10 taškų persvarą ir grynai gale pasileido viskas, nepakrito metimai, išsisuko. Galėjo būt laimėtos varžybos praloštos, tai čia mums laimė nusišypsojo. Tai gal kai pirmauji būna, kad nusišypso. Čia pamoka ateičiai tokios varžybos. Lygiaverčių varžovų dvikova.“

„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ turėjo pripažinti „Kauno TMPC“ pranašumą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.)„Kauno autobusai“ pergalingai startavo B lygos pirmenybėse (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:06 val.) Puolimo rungtynėse Kauno autobusai pranoko Kauno TMPC (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kauno autobusai“ „A“ lygoje finišavo iškovodami bronzos medalius (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:00 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC“ įveikė „Huawei“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:57 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ neturėjo šansų prieš „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:38 val.)