Kauno TPMC vs Kauno autobusai (82:75)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ tritaškių atkarpa padėjo palaužti „Kauno autobusus“ (82:75)

2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 22:49 val., peržiūros: 775

Vasario 22d., ketvirtadienį, Kauno technikos profesinio mokymo centro didžiojoje salėje įvyko A lygos, „Sproto fėja“ pirmenybių reguliariosios rungtynės tarp: aikštės šeimininikų – „Kauno TPMC“ ir svečių – „Kauno autobusai“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia abiejų komandų kova, tačiau pirmaujanti ekipa didžiąją pirmojo kėlinio dalį laikėsi „Kauno TPMC“. Nors šeimininkams buvo pavykę atsiplėšti 7 taškais 2 tikslūs tolimi T. Rakausko metimai leido „Kauno autobusų“ ekipai užbaigti kėlinį atsiliekant 2 taškų skirtumu – 19:17.

Antrąjį ketvirtį užtikrinčiau pradėjo „Kauno TPMC“ krepšininkai, per daugiau nei 3 kėlinio minutes šeimininkai susikrovė dviženklį 10 taškų pranašumą,bet pranašumo ilgai išlaikyti nepavyko, 2 tolimais metimais atsakę svečiai sumažino deficitą, o likus 2 minutėm iki pirmos rungtynių pusės pabaigos svečiai persverė rezultatą savo naudai, tačiau A. Makūno tritaškis paskutinę kėlinio sekundę leido šeimininkams užbaigti pirmąją rungtynių pusę pirmaujančios ekipos vietoje.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo taškas į tašką, trečiajame ketvirtyje vyko gynybinis abiejų komandų žaidimas, tačiau pirmaujanti komanda kėlinio pabaigoje vėl keitėsi – 50:52 pirmavo „Kauno autobusai“.

Ketvirtąjame kėlinyje „Kauno TPMC“ krepšininkai surengė tikrą tritaškių šou, pataikydami 8 tritaškius iš eilės, 9 per visą kėlinį, o po 4 tritaškius įmetė A.Makūnas ir E.Kulboka.Tritaškiai leido šeimininkams susikrauti 15 taškų pranašumą įpusėjus ketvirtąjam kėliniui, tačiau svečiai dar nesiruošė kelti baltos vėliavos ir likus daugiau kaip 1 minutei iki kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą iki 4 taškų, bet „Kauno autobusų“ ekipai dar labiau priartėti nebepavyko ir pergalę šventė „Kauno TPMC“ – 82:75 (19:17, 17:16, 14:19, 32:23).

„Kauno TPMC“ komandos treneris Algirdas Žadeikis:

Įprastos mums varžybos, kitaip ir nesitikėjom, pergalė turėjo būt mūsų, aišku, juokauju. Ištikrųjų tai tikėjausi, mes galim žaisti ir prieš „Autobusus“ ir prieš bet kurią iš šitos lygos komandą, jeigu mums eina žaidimas, jeigu mes nusiteikiam žaidimui, mes galim prieš bet kurią išlošt, taip kad, tegul priešininkai laukia mūsų, mes ateinam.

„Kauno TPMC“ palaužė „Kauno autobusus“ ir keliauja į „A“ lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Akademija“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Kauno TPMC“ pirmose pusfinalio rungtynėse įtikinamai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Kauno TPMC“ atsilaikė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (85:74) (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)Taškų lenktynėse stipresni buvo „Kauno autobusai“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)