Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs Kauno TPMC (75:106)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ neturėjo šansų prieš „Kauno TMPC“

2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 22:38 val., peržiūros: 759

Lapkričio 21 d., antradienį, A. Sabonio krepšinio centre, B lygos pirmenybėse susitiko šeimininkai „Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ (1-3) ir svečiai „Kauno TMPC“ (0-2).

Nuo pat pirmų rungtynių minučių aktyvią gynybą ir greitą puolimą pasiūlę „Kauno TMPC“ krepšininkai pirmo kėlinuko viduryje jau pirmavo 2:18. Ir toliau perimti kamuoliai ir greitas puolimas leido svečiams įgyti didesnę nei dvidešimties taškų persvarą. Kėlinuko pabaigoje po spurto 8:1 Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ pavyko šiek tiek priartėti – 12:29.

Antrajame kėlinuke ir toliau užtikrintai veikusi svečių gynyba leido greitai užpulti ir ketvirčio viduryje dar labiau padidinti savo pranašumą – 16:41. Turimą didesnį nei dvidešimties taškų pranašumą „Kauno TMPC“ išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, po kurio pirmavo 34:55.

Trečiajame kėlinuke Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ šiek tiek aktyviau žaisdami priartėjo ir po keturių V. Jakubaičio taškų rezultatas buvo 49:65. Bet kėlinuko pabaigoje vėl aktyviau sužaidę svečiai padidino savo pranašumą – 52:71.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai visiškai palūžo, o svečiai ir toliau tik didino savo persvarą bei po D. Gudeliausko tolimo šūvio jau pirmavo 58:93. Solidžią persvarą šeimininkai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, kurias laimėjo rezultatu 75:106 (12:29, 22:26, 18:16, 23:35), taip iškovodami pirmąją pergalę B lygoje.

A. Žadeikis („Kauno TMPC“):

„rungtynės žaistos su nuotaika. Visų pirma, gynyba buvo nebloga. Aš skaitau, kad nuo gynybos prasideda puolimas ir jeigu gera gynyba, puolimas visada išeina. Tuo labiau greitas puolimas nuo geros gynybos išeina. Tai yra lengvi taškai. Šį kartą tikrai pirma pusė buvo labai nebloga gynyboje ir pataikymas labai buvo geras. Galbūt, jaunimas paprasčiausiai gavo kaip ir tokį nokautą pirmoje pusėje ir po to mums tik reikėjo protingai sužaisti. Kas ir įvyko.“

Sabonio KC – „ Liūtukas“ apgynė savo namų sienas prieš „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ išsigelbėjo rungtynėse prieš „ASU ‒ Vytis 2“ (68:66) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 22:42 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ turėjo pripažinti „Kauno TMPC“ pranašumą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Jaunieji Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ krepšininkai krito ir prieš Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 01:43 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.)„Kauno autobusai“ išlygino serijos su „Kauno TPMC“ rezultatą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Tik po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ įveikė „ICE“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:18 val.) Puolimo rungtynėse Kauno autobusai pranoko Kauno TMPC (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:58 val.)Kovingumu ir noru varžovus pranokę „R2P Sport ‒ S/M“ kiek nelauktai nugalėjo „Kauno TMPC“ ekipą (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Fantastišką tempą pademonstravę „Akademijos“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)