Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs ASU ‒ Vytis 2 (68:66)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 17 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ išsigelbėjo rungtynėse prieš „ASU ‒ Vytis 2“ (68:66)

2017 lapkričio 17 d., Penktadienis, 22:42 val., peržiūros: 675

Lapkričio 17d., Sabonio krepšinio centre, B lygos pirmenybėse susitiko šeimininkai „Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ ir svečiai „ASU ‒ Vytis 2“

Pirmąjį kėlinį gėriau pradėjo šeimininkai kurie ketvirčio viduryje pirmavo (11:5), bet svečiai neleido varžovams pabėgti ir po pirmojo kėlinuko „Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ pirmavo rezultatu (16:15)

Prasidėjus antrajam ketvirčiui svečiai persverė rezultatą (16:19), tačiau „Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ ir vėl susigražino pranašumą (27:21). Vėliau komandos apsikeitė po porą taiklių metimų ir rezultatas švieslentėje po dviejų kėlinukų buvo šeimininkų naudai (37:27)

Trečiąjį kėlinuką komandos ir vėl žaidė apylygiai, ir prabėgus pusei kėlinuko persvarą toliau išlaikė šeimininkai (46:36). Po taiklaus A. Bulio tritaškio metimo svečiai sumažino atsilikimą ir prieš paskutinį ketvirtį rezultatas švieslentėje buvo (54:48)

Ketvirtajame kėlinuke „Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ ir toliau laikė pranašumą savo rankose ir skirtumas nemažėjo, tačiau svečiai pradėjo spausti jaunuosius krepšininkus ir tas davė vaisių. Po J. Burbos tritaškio metimo rezultatas buvo (68:66) šeimininkų naudai, tačiau svečiai vis klydo ir nesugebėjo persverti rezultato savo naudai ir pergalę iškovojo „Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ rezultatu 68:66 (16:15, 21:12, 17:21, 14:18).

„Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ žaidėjas A.Žagelis:

Pergalę lėmė komandinis žaidimas, susikaupimas lemiamu momentu, varžovai spaudė mus, bet kažkaip išsikapstėme.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ neturėjo šansų prieš „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:38 val.)Sabonio KC – „ Liūtukas“ apgynė savo namų sienas prieš „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 09:09 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Jaunieji Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ krepšininkai krito ir prieš Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 01:43 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Permainingose rungtynėse „ASU ‒ Vytis 2“ neprilygo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)