KK „Garliava“ vs Grizliai (74:78)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 17 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Sezono starte „Grizliai“ įveikė KK „Garliava“ krepšininkus

2016 spalio 17 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1871

Pirmadienį, spalio 17-ąją, Kauno technikos kolegijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų KK „Garliavos“ ir svečių „Grizlių“ komandos. Rungtynės pasidėjo rezultatyviai, abi komandos rinko taškus, bet antroje kėlinio pusėje šeimininkų puolimas sustojo ir varžovai nutolo. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai prisivijo svečius, bet po pertraukos jie vėl nutolo. Nors rungtynių pabaigoje, likus žaisti 2 sekundes KK „Garliava“ sumažino atsilikimą iki 2 taškų, tačiau pergalės iškovoti nepavyko. „Grizliai“ šventė pergalę rezultatu 74:78 (12:20; 24:18; 14:22; 24:18).

Rungtynių taškų sąskaitą atidarė rezultatyviausias svečių žaidėjas M.Valaitis. Jau kitoje atakoje savo pirmuosius taškus pelnė ir šeimininkų komanda. Abi komandos žaidė apylygiai, tai pasako ir tai, kad įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė tik 1 taškas – 6:7. Antroje kėlinio pusėje svečiai įjungė aukštesnę persvarą ir sužaidę atkarpą 0:6 įgijo apčiuopią persvarą, kuri kėlinio pabaigoje buvo jau 8 taškai 12:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje KK „Garliavos“ žaidėjai dominavo abiejose aikštelės pusėse ir sužaidę atkarpą 9:2, vėl sumažino atsilikimą iki minimo. Tris minutes vangiai žaidę svečiai atkuto ir vėl pradėjo solidžiai žaisti puolime, tačiau šeimininkai jau buvo pajutę žaidimo ritmą ir neleido varžovams nutolti. Likus žaisti minutę iki ketvirčio pabaigos rezultatas buvo lygus, bet per likusį laiką taškus pelnę tik svečiai ir prieš ilgąją pertrauką „Grizliai“ pirmavo dviem taškais 36:38.

Po didžiosios pertraukos abi komandos ir toliau demonstravo kovingą žaidimą – nei vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopemesnės persvaros. Lygus žaidimas vyravo beveik visą ketvirtį, tik kėlinio pabaigoje per dvi paskutines minutes „Grizliai“ sugebėjo rekordinę persvarą – 50:60.

Ketvirtasis kėlinukas, kaip buvo tikėtasi, buvo pilnas atkaklios kovos. Šeimininkai kėlinio pradžioje stengėsi kuo greičiau sumažinti atsilikimą, bet svečiai nesutriko ir toliau sėkmingai žaidė tiek puolime, tiek gynyboje. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 7 taškai (63:70). Kai jau atrodė, kad rungtynių nugalėtojas aiškus, likus žaisti 2 minutes KK „Garliava“ žaidėjai kilo į lemiamą šturmą ir likus žaisti 5 sekundes, po nuostabaus M. Satkevičiaus dvitaškio komandas skyrė vos 2 taškai. Šeimininkai buvo priversti prasižengi, o prie baudų metimo linijos neklydo V.Gadliauskas ir taikliais baudos metimais įtvirtino „Grizlių“ pergalę rezultatu 74:78.

KK „Garliava“: Marius Satkevičius – 19 tšk., Martynas Juodis – 15 tšk., Saulius Pakalniškis – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

Grizliai: Martynas Valaitis – 30 tšk. (6 išpr. praž.), Vaidotas Gadliauskas – 26 tšk. (5 perimt. kam.), Tadas Navickas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2016 spalio 24 d., 00:46 val.
Konkreciai parasykite kur yra padaryta klaida su pavardemis ir skaiciais.
Aciu
Anonimas2016 spalio 21 d., 14:37 val.
nusivyliau, taip nieko ir nepadarete.
Anonimas2016 spalio 18 d., 12:30 val.
Patikrinsime.
Iki galo kovoję „Ragai“ palaužė KK „Garliava“ krepšininkus (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:00 val.)„Grizliai“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Resmila.lt“ krepšininkus (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:51 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:19 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)„Boom“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Garliavą“ bei pateko į pusfinalį (2017 gegužės 02 d., antradienis, 22:40 val.)