Gemavila vs Lankstukas (69:59)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2024 kovo 26 d., Antradienis, 20:47 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ lengvai įveikė šešioliktfinalio barjerą antrą kartą įveikę „Lankstuką“

2024 kovo 26 d., Antradienis, 21:46 val., peržiūros: 124

Kovo 26 dieną "Santaros" gimnazijos sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Gemavila" priemė svečius "Lankstuką". Pirmas šešioliktfinalio rungtynes lengvai laimėjo "Gemavila" (89:58).

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Prasidėjus antrai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "Lankstukas" (6:7). Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė lygiai, o "Lankstukas" išlaikė trapią vieno taško persvarą (13:14).

Antrą antro kėlinio minutę "Gemavila" turėjo iniciatyvą, įgijo penkių taškų persvarą (19:14), o "Lankstukas" paprašė minutės pertraukėlės. Septintą minutę skirtumas padidėjo iki 13 taškų (33:20). Kėlinio antroje pusėje "Gemavilos" persvara padidėjo iki 17 taškų (22:39).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Lankstukas" sumažino varžovų persvarą iki 12 taškų (41:29). Septintą minutę "Gemavilos" persvara sumažėjo iki septynių taškų (43:36). Kėlinio pabaigoje "Gemavilos" persvara šoktelėjo iki 14 taškų (38:52).

Pirmoje ketvirto kėlinio pusėje "Gemavila" išlaikė dviženklę persvarą (59:49). Kėlinio antroje pusėje "Gemavila" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 69:59 bei žengė į aštunfinalį.

Modestas Žaldokas

„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:02 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 21:53 val.)„GZP-2“ neturėjo vargo su „Gemavila“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2024 balandžio 12 d., penktadienis, 20:21 val.)„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)„Gemavila“ neturėjo ginklų prieš KM „Žalgiris“ 2 krepšininkus (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:01 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)M. Antanaičio keturgubas dublis ir „Gemavila“ ekipos lengva pergalė prieš KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:30 val.)Antroje rungtynių pusėje „ICE“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Lankstukas“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:23 val.)