Compensa vs Laipsniai (51:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos.

2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 23:11 val., peržiūros: 1419

Pirmadienį, vasario 15 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Compensa" ir svečių teisėmis žaidę "Laipsniai" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Laipsniai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (4:11). Antrasis kėlinys kiek sėkmingiau susiklostė "Compensa" ekipai, kuriai pavyko išlyginti rezultatą – (18:18). Trečiasis kėlinys nebuvo labai sėkmingas šeimininkų ekipai, per kurį svečiai tiesiog nušlavė savo varžovus – (28:45). Ketvirtame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, ir pergalę be didesnio pasipriešinimo iškovojo "Laipsnių" ekipa rezultatu – (51:69).

Pirmasis kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai. Komandos pradėjo rungtynes labai atsargiai, daugiau susikoncentravę į gynybą. Pirmuosius 8 taškus iš eilės pavyko pelnyt "Laipsnių" ekipai, vėliau sužaidus apie 6 kėlinio minutes savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "Compensa" ekipai. Per likusį laiką komandas surengė dar po vieną rezultatyvią ataką ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (4:11).

Antrasis kėlinys buvo šiek tiek rezultatyvesnis. Pirmas 5 kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai, apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis. Vėliau antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko surengti spurtą – (10:1) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:18).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Laipsnių" ekipos laimėtą 2 minučių atkarpa – (2:7), po kurios sekė dar viena puikia sužaista svečių atkarpa – (5:13) ir kėliniui įpusėjus "Laipsnių" ekipa jau pirmavo rezultatu – (25:38). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko šiek tiek pristabdyti svečių puolimą, bet skirtumas išaugo dar 4 taškais ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (28:45).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Compensa" laimėtą 2 minučių atkarpa – (8:6), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 15 taškų – (36:51). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 12 taškų – (47:59). Visgi per likusį laiką "Laipsniai" daugiau nebeleido mažinti skirtumą, kaip tik jį padidino 6 taškais ir laimėjo rungtynes rezultatu – (51:69).

Po laimėtų rungtynių "Laipsnių" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną mes atvykome realiai kovoti dėl pirmos vietos grupėje, tikrai norėjome užsitikrinti pirmą vietą grupėje. Iš pradžių buvo taip klampiai, nepataikėme nei jie, nei mes, bet vėliau antroje rungtynių pusėje sukrito mūsų tolimi metimai, varžovams nepakrito ir taip mes pabėgome nuo jų lengvokai, bet kovojo priešininkai tikrai labai garbingai."

Compensa: Mindaugas Samuolis – 12 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Justas Medekšas – 11 tšk., Merūnas Visockis – 10 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 27 tšk., Saulius Banaitis – 17 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Čeida – 14 tšk.

„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)„LejuoTransa“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Compensa“ ekipą. (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:17 val.)„KMAIK“ ekipa namuose įveikė „Compensa“ krepšininkus (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Galingai startavę „Laipsniai“ susidorojo su „Lapėmis“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Laipsniai“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:47 val.)