Sporto asociacija „Persvara“ – 2 vs Best 4 You (82:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Paskutinėse sezono rungtynėse Sporto asociacija "Persvara-2" neturėjo vargo prieš "Best 4 you"

2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 20:57 val., peržiūros: 845

Kovo 8-ąją dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos „Rind“ pirmenybių susitikimas tarp šeimininkų „ Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ ir svečių „ Best 4 You“. Paskutinėse sezono rungtynėse, stipresni buvo ir savo varžovus pranoko šeimininkų ekipa.

Pirmąį ketvirtį geriau pradėjo „ Best 4 You“ ir šovė į priekį 9:3, bet ilgai netrukus šeimininkai prisivijo savo varžovus ir išlygino rezultatą (9:9). Svečiai imetę 2 taškus dar kartą išsiveržė į priekį, bet „ Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ užbaigė kėlinį atkarpa 6:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po pirmojo ketvirčio rezultatas tapo 15:11.

Antrojo ketvirčio pradžia buvo atkakli ir kovinga, bet įpusėjus kėliniui, šeimininkai po biški didino savo pranašumą. Komandiniu žaidimu ir geros gynybos dėka, po dviejų ketvirčių, šeimininkai susikrovė 10-ties taškų persvarą – 36:26.

Trečiajame kėlinyje įvyko rungtynių lūžis, surengę atkarpą 17:5, šeimininkai įgijo 17-os taškų pranašumą. Atgal jie nė neketino gręžiotis ir toliau didino persvarą, o po trečiojo ketvirčio jau turėjo susikrovę 21 taško pranašumą (64:43).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, tad komandos leido pasižaisti labiau epizodinį vaidmenį atliekantiems žaidėjams. Galutinis rungtynių rezultatas 82:58.

Po rungtynių „ Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ komandos žaidėjas Justinas Pileckas kalbėjo: „ Sezono uždarymui pagaliau susirinkome manau dauguma žaidėjų, visi ko reikėjo, galbūt dar trūko vieno mažiuko, kuris šiandien negalėjo būt. Bet pagrindiniai žaidėjai, kurie taškus daro susirinkom, neblogai gynėmės, puolimas buvo gražus, kamuolys judėjo. Gražus būdas užbaigti sezoną“.

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Justinas Pileckas – 28 tšk., Mantas Pocys – 16 tšk., Jonas Marciulevičius – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ovidijus Ašmena – 10 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.)

Best 4 You: Karolis Klimas – 17 tšk., Andrius Krylovas – 11 tšk., Lukas Balasevičius – 10 tšk.

Permainingoje kovoje Sporto asociacijos „Persvara-2“ ekipa nugalėjo „Celsis“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 01:34 val.)„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 13:17 val.)Vos penkiese susirinkę Sporto asociacijos „Persvara ‒ 2“ ekipos žaidėjai buvo sutriuškinti „Restauratorių & Hausos“ ekipos (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 00:32 val.)Antroje rungtynių dalyje „Kauno švara“ palaužė „Sporto asociacijos „Persvara-2“ pasipriešinimą. (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 00:31 val.)„Kauno švara“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ penketuku (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)„Best 4 you“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 20:22 val.)Puikiai sužaista rungtynių pradžia ir pasiekta persvara leido pergalę išsaugoti „Dentist Team“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 19:21 val.)Sporto asociacija „Persvara“ – 2 iškovojo pirmąją pergalę (2015 kovo 03 d., antradienis, 22:19 val.)„Kauno Švara“ paskutiniame kėlinyje nepaliko vilčių be keitimų likusiai Sporto Asociacijai „Persvarai ‒ 2“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:07 val.)Sporto asociacija „Persvara“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:56 val.)