PazintysXXX.com vs KG Group – Paskoliukas (116:72)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Šilo g. 5a, Vilnius, LT-10322

„PazintysXXX.com“ pirmąjį pralaimėjimą privertė patirti „KG Group – Paskoliukas“

2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 22:57 val., peržiūros: 1641

Sekmadienio vakarą ELITO lygoje susitiko dvi šios lygos favoritės ir lyderės – Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ir Kauno „KG Group – Paskoliukas“. Pirmąją šių komandų akistatą įtikinamu rezultatu laimėjo kauniečiai, tad šeimininkai šiose varžyboes žūtbūt siekė revanšo.

Svečių ekipa į varžybas susirinko vos šešiese, tačiau rungtynių pradžia buvo atkakli. Varžybas keturiais taškais be atsako pradėjo svečiai, tačiau šeimininkai varžovams toliau bėgti neleido. Du E. Ruzgo tritaškiai iš eilės ir rezultatas buvo lygus sužaidus 2 minutes (6:6). Atkakli kova vyko ir toliau, o sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes rezultatas buvo 15:12 šeimininkų naudai. Varžyboms vykstant toliau, svečių ekipos puolimas visiškai sustojo. Šeimininkai metė taiklius metimus į varžovų krepšį vieną po kito ir sugebėjo spurtuoti 16:0. Labiausiai prie tokio spurto prisidėjo D.Dudėnas ir jau minėtas E.Ruzgas. E.Ruzgas per pirmąjį kėlinį sugebėjo pelnyti net keturiolika taškų, D.Dudėnas pelnė dešimt, o šių žaidėjų duetas varė varžovus į visišką neviltį.

Antrasis varžybų ketvirtis prasidėjo dar vienu įspūdingu „Pazintysxxx.com“ komandos spurtu. Edvinas Ruzgas ir vėl baudė varžovus taikliais tritaškiais metimais, E.Rastenis taip pat pridėjo kelis taiklius metimus ir jų komanda surengė spurtą 18:0, o tuo tarpu rezultatas jau tapo nepadorus – 51:15. „KG Group – Paskoliukas“ ekipa pirmuosius taškus kėlinyje pelnė sužaidus beveik penkias minutes. Vilius Šumskis bandė tempti svečių komandą į priekį, tačiau per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir persvara nė kiek nesikeitė. Sužaidus pusę rungtynių laiko Vilniaus „Pazintysxxx.com“ komandoje geriausiai žaidė E.Ruzgas, kuris buvo pelnęs jau 23 taškus (6/9 tritaškiai) ir D.Dudėnas, kurio sąskaitoje buvo 12 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 4 perimti kamuoliai. „KG Group – Paskoliukas“ ekipoje išsiskyrė tik V.Šumskis, kuris per dvidešimt rungtynių minučių buvo surinkęs 16 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje visiškai nesikeitė ir šeimininkų komanda toliau dominavo. E.Ruzgas ir toliau siuntė taiklius metimus į varžovų krepšį, o sužaidus pusė kėlinio jų persvara pasiekė jau 41 tašką (81:40). Pasibaigus trims kėliniams persvara liko ta pati, kuri buvo ir įpusėjus kėliniui. Paskutiniame kėlinyje komandos atsipalaidavo ir pradėjo žaisti savo malonumui, kadangi nugalėtojas tikrai nebekėlė abejonių. Šeimininkų komandos žaidėjai drebino krepšį dėjimais, du kartus tai padarė Rimvydas Sasnauskas, tiek pat kartų lanką siekė Ignas Juškevičius. Komandos rungtynes pabaigė žaisdamos ramiai ir per daug nepersistengdamos. Po šių varžybų ELITO lygoje nebeliko nepralaimėjusių komandų, kadangi svečiams tai buvo pirmasis pralaimėjimas, o Vilniaus ekipa pasiekė saldų revanšą už triuškinančią nesėkmę laikinojoje sostinėje. Įdomus faktas tas, kad šeimininkai šiose rungtynėse pirmavo beveik 38 minutes varžybų laiko, kai svečiams tą pavyko padaryti vos minutę. Didžiausia „Pazintysxxx.com“ komandos persvara buvo net 49 taškai, svečiai daugiausia pirmavo keturiais taškais rungtynių pradžioje.

Vilniaus „Pazintysxxx.com“ komandos žaidėjas R.Sasnauskas:

„Labai norėjome revanšo, gaila, kad varžovai nebuvo pilnos sudėties, bet toks tas mėgėjų krepšinis, vieną dieną susirenki, o kitą ne. Noriu padėkoti keletui savo žaidėjų, kurie pažadėjo būti, bet nieko nepranešę neatvyko į šias varžybas.“

„KG Group – Paskoliukas“ komandos žaidėjas A.Praninskas:

„Mes norėjome šias varžybas nukelti į kitą datą, tačiau Vilniaus komanda nesutiko ir teko žaisti tokios sudėties, kokios buvome šiandien. Šeštadienį turėjome kitą turnyrą Druskininkuose, tad dalis liko ten, kita dalis žaidėjų yra išvykę ir kiti serga. Tai ir neleido susirinkti pilnos sudėties. Varžovai niekuo šiandien nenustebino, tokio žaidimo iš jų ir tikėjomės. Manau, kad dar susitiksime pusfinalyje arba finale.“

PazintysXXX.com: Edvinas Ruzgas – 38 tšk., Ignas Juškevičius – 22 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Evaldas Rastenis – 17 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Darius Dudėnas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Rimvydas Sasnauskas – 10 tšk.

KG Group – Paskoliukas: Vilius Šumskis – 35 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Gasiūnas – 13 tšk.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga

„PazintysXXX.com“ 85:76 įrodė savo pranašumą prieš „Tegros“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 08:26 val.)„PazintysXXX.com“ nesvetingai sutiko „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:08 val.)Rungtynėse, kuriose Karolis Pupinis pagerino du lygos rekordus, lengvą pergalę pasiekė „KG Group ‒ Paskoliukas“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 00:01 val.)„PazintysXXX.com“ užmėtė varžovus tolimais metimais (2015 vasario 16 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Pazintysxxx.com“ antrą kartą nugalėjo „Tegros“ ekipą bei pateko į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Pazintysxxx.com“ įveikė Vilniaus kolegiją (2015 sausio 30 d., penktadienis, 09:59 val.)„Pazintysxxx.com“ nesunkiai įveikė Vilniaus kolegiją (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)Trisdešimties taškų pranašumą iššvaistęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ vos peržengė pusfinalio barjerą (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:25 val.)Elito lygos Vilniaus derbyje ‒ sunki „Pazintysxxx.com“ pusfinalio pergalė prieš „Tegrą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Pazintysxxx.com“ nesvetingai priėmė svečius iš Kauno ‒ „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:42 val.)