Kauno MTTC ‒ Smart Team vs Modesta (47:42)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Atkakliose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ įveikė „Modestą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone

2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 22:57 val., peržiūros: 746

Vasario 5 dieną V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės kuriose aikštės šeimininkai „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ priemė svečius „Modestą“. „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ buvo nelaimėję nei karto, o pralaimėjimų turėjo dvylika. „Modesta“ turėjo trylika pralaimėjimų ir siekė pirmosios pergalės.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Modesta“ (0:2). Netrukus du metimus pataikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (5:2). Įpusėjus kėliniui priekyje buvo šeimininkai (7:5). Prasidėjus antrai kėlinio pusei šešis taškus be atsako pelnė „Modesta“ (7:11). Paskutines dvi kėlinio minutes „Modesta“ sužaidė geriau ir padidino persvarą iki septynių taškų (9:16).

Antro kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė devyni taškai (13:22). NEtrukus „Modestos“ puolimas visisškai užstrigo. Tuo pasinaudoję „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ pelnė aštuonis taškus be atsako antroje kėlinio pusėje (21:22). Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė tik vienas taškas (21:22).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (22:25). Vėliau pamažu persvarą didino „Modesta“. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 11 taškų (24:35). Visgi šeštą minutę atsigavo „Kauno MTTC ‒ Smart Team“, kurie laimėjo atkarpą rezultatu 13:2 ir sužaidus tris kėlinius rezultatas buvo lygus (37:37).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. „Modesta“ pirmus taškus kėlinyje pelnė tik septintą minutę, o po jų rezultatas tapo lygus (40:40). Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais (42:42). Paskutines dvi minutes be klaidų gynėsi „Kauno MTTC ‒ Smart Team“, o per tą laiką šeimininkų persvara padidėjo iki penkių taškų (47:42). „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ iškovojo pirmą pergalę, o „Modesta“ pralaimėji keturioliktą kartą.

„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandos kapitonas A.Gudaitis: „Gal jau įgijome daugiau praktikos. Gerokai daugiau nei pirmose rungtynėse. Ne stipriausios šiandien sudėties buvome susirinkę, nemažai žaidėjų serga.“ Paklaustas, kas lėmė pergalę rungtynių pabaigoje, treneris atsakė: „Tikriausiai noras buvo didesnis laimėti...“

Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ nusileido „Enerstena“ (53:58) (2018 kovo 06 d., antradienis, 00:13 val.)„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Coca Cola“ neleido „Modestos“ krepšininkams pagalvoti apie pirmąją pergalę (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 23:01 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Kauno MTTC – Smart Team“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)