Lietuvos šaulių sąjunga vs R2P Sport – 2 (78:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“

2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 23:21 val., peržiūros: 1642

Vėlų penktadienio vakarą Rokų vidurinėje mokykloje įvyko C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių, reguliariojo čempionato, B pogrupio rungtynės tarp „ Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ir „R2P Sport-2“ komandų. Pergalę rezultatu 78-65 iškovojo „ Lietuvos Šaulių Sąjunga“.

Rungtynes geriau pradėjo „R2P Sport-2“ komanda, kuri po dviejų taiklių tolimų A.Giržado metimų atitrūko 10-5. Po pirmojo kėlinuko rezultatu 18-14 vis dar pirmavo „R2P Sport-2“ komanda. Antrajame kėlinuke savo sąlygas jau diktavo „ Lietuvos Šaulių Sąjunga“, kuri laimėjo kėlinuką rezultatu 23-13, ir susigrąžino persvarą į savo rankas, 37-31. Daugiausiai prie to prisidėjo nesustabdomai antrajame kėlinuke žaidė T.Kmitas, kuris per kėlinuką sugebėjo pelnyti net 15 taškų.

Trečiajame kėlinuke „ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir nutolo saugia 19 taškų persvara, 59-41. Ketvirtojo kėlinuko pabaigoje „R2P Sport-2“ komandai dar pavyko surengti spurtą rezultatu 10-0 ir sušvelninti skirtumą iki 13 taškų deficito, 65-78.

Po rungtynių nugalėtojų komandos puolėjas A.Kaminskas gyrė savo komandos draugus už atiduotas jėgas pergalei pasiekti: " Rungtynės tikrai nebuvo lengvos, priešininkams galbūt nepakrito, o mes atidavėme visas jėgas pergalei iškovoti. Visi buvome susikoncentravę ir vieningi kaip kumštis."

Lietuvos šaulių sąjunga: Tomas Kmitas – 22 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Evaldas Jančauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Nerijus Bijaminas – 12 tšk.

R2P Sport – 2: Andrius Giržadas – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Audrius Daniulis – 10 tšk., Darius Adomaitis – 6 tšk.

„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)Visus kėlinius laimėjusi „Lietuvos šaulių sąjunga“ nesunkiai įveikė „A.S.K. „Persvarą“ -2“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)