ELTEL NETWORKS vs HELVINA (55:66)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 18 d., Penktadienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Helvina" iškovojo antrąją pergalę "Laikinosios sostinės" Mažojoje taurėje

Krepšį atakuoja "Helvinos" lyderis Ardas Zinkus
2007 gegužės 18 d., Penktadienis, 20:33 val., peržiūros: 4288

Ramiose "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės turnyro rungtynėse šį vakarą pergalę šventė "Helvinos" krepšininkai, savo aikštelėje 66:55 įveikę "ELTEL Networks" ekipą. Nors svečių ekipa nemažą rungtynių laiko dalį pirmavo, gale rungtynių išleido iniciatyvą iš savo rankų ir nusileido šeimininkams.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Helvinos“ krepšininkai, kurie įgijo kelių taškų pranašumą. Visgi pirmojo ketvirčio metu aikštėje netrūko žaidybinio broko – komandos klydo kur kas dažniau, nei atakas užbaigdavo tiksliai.

Po trumpos pertraukėlės, antrame ketvirtyje, „Helvinai“ krepšys užsirišo ir iš žaidimo įmetę vos 3 taškus jie pralaimėjo kėlinį dešimties taškų sksirtumu ir prarado iniciatyvą. Rungtynėms įpusėjus jau 7 taškų pranašumas priklausė „ELTEL Networks“ klubui.

Visgi „ELTEL Networks“ persvara džiaugėsi ne ilgai – trečiame ketvirtyje panaikinę, o ketvirtajame ir persverę rezultatą savo naudai, „Helvinos“ krepšininkai šventė pergalę.

M.Lenkus po pralaimėjimo kaltino prastą komandos gynybą – „Ir vėl neapsigynėme nuo dviejų žaidėjų. Tai jau ne pirmas kartas“. Jis arbitrų darbą įvertino 9 balais, „Helvina“ arbirtams skyrė balu mažiau.

Nugalėtojams 24 taškus įmetė N.Urbanavičius, 18 pridėjo A.Zinkus. A.Savicko sąskaitoje – 13 taškų.

Tarp „ELTEL Networks“ išsiskyrė S.Klimkevičius ir M.Markevičius. Jie atitinkamai įmetė 18 ir 13 taškų.
"BMS & KK Policija" iškovojo teisę žaisti "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės ketvirtfinalyje (2007 birželio 05 d., antradienis, 22:08 val.)"Antakora" išplėšė įspūdingą pergalę prieš "ELTEL Networks" po pratęsimo (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 21:35 val.)"Helvina" žengia be kluptelėjimų (2007 gegužės 22 d., antradienis, 22:57 val.),,Eltel Networks" nesugebėjo sustabdyti veržliųjų ,,Projektų gamos" krepšininkų (2007 gegužės 15 d., antradienis, 23:46 val.)Nervingose rungtynėse pergalę iškovojo "Helvina" (2007 gegužės 15 d., antradienis, 20:53 val.)