Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs Savi (74:40)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 19 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Mūšyje dėl pirmosios pergalės „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ nepaliko vilčių „Saviems“

2015 lapkričio 19 d., Ketvirtadienis, 23:26 val., peržiūros: 1321

Lapkričio 19-ąją dieną, ketvirtadienį, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių C pogrupio akistata tarp namuose žaidusios „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos ir svečių rolėje buvusių „Savų“ krepšininkų.

Pirmieji prabilo aikštės šeimininkai (2:0), o sužaidus beveik 2 minutes prabilo ir „Savi“ (2:2). Tiesa, dar pirmoje ketvirčio pusėje „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ įsivažiavo, surengė spurtą 10:0 ir įpusėjus kėliniui svečių deficitas tapo dviženklis (12:2). Vėliau žaidimas „Saviems“ toliau rituliojosi ne itin sėkmingai ir puolime svečių komanda toliau rinkosi grašius. Kur kas solidesnį žaidimą demonstravusi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ketvirtį baigė dar 6 taškais be atsako ir užtikrintai laimėjo pirmąją rungtynių dalį rezultatu 22:6.

Antrojo kėlinio starte „Savi“ su I.Razbadausku priešakyje neženkliai sumažino nuostolius (26:12), tačiau vėliau svečių puolimas buvo kur kas tylesnis. Ketvirčio viduryje „Savi“ 4 minutes šaudė pro šalį ir niekaip negalėjo pralaužti priešininkų gynybos. Šiuo laikotarpiu „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ toliau tvirtai laikė žaidimo vadžias savo rankose, padidino turimą atotrūkį iki 21 taško ir pastatė varžovus į kėblią padėtį (35:14). Paskutinėmis pirmosios dvikovos pusės sekundėmis „Savi“ nutraukė netikslių atakų seriją, tačiau tai buvo menka paguoda, kadangi įpusėjus mačui tarp komandų vistiek buvo 21 taško praraja -37:16.

Po didžiosios pertraukos tokio aiškaus vienos komandos dominavimo neliko ir kurį laiką ekipos taškus rinkosi beveik vienodu tempu, o po 4 A.Viesulo taškų iš eilės, „Savi“ sušvelnino deficitą iki 17 taškų (41:24). „Savų“ nelaimei, vėliau pasikartojo panašus scenerijus, koks nutiko praėjusiuose. Gynyboje svečiams sunkiai sekėsi stabdyti įsisiūbavusius varžovus, puolant „Savi“ vėl neblizgėjo ir paskutinių 6 minučių atkarpoje sukrapštė vos porą dvitaškių. Tuo tarpu „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ gretose smaginosi M.Šiukščiaus, A.Kaminsko ir G.Petrausko trijulė, kuri surinko 16 taškų ir po trijų kėlinių intriga paliko salę – 57:28.

Nebeturintys ką prarasti „Savi“, paskutiniame ketvirtyje stengėsi neatsilikti nuo varžovų, kurį laiką neleido deficitui dar labiau išaugti, o momentais svečiams pavykdavo ir neženkliai apkarpyti solidų atsilikimą. Nepaisant to, „Savi“ pralaimėjo ir ketvirtąjį kėlinį, kuriame „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ vėl pranoko varžovus, padidino turimą persvarą iki 34 taškų ir šventė solidžią pergalę rezultatu 74:40.

Regimantas Vaitasius („„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“):

Nuo pat pradžių šovėte į priekį ir šiandien nesuteikėte varžovams vilčių. Kas nulėmė tokią pergalę?

„Pirmiausiai, turbūt tai, kad labai norėjome laimėti. Ši pergalė mūsų komandai yra ne tik pirmoji šiame sezone, bet ir apskritai. Labai jos norėjome ir iškart sakėme, kad stengsimės, kovosime ir atiduosime visas jėgas, ką pasiektume. Mūsų žaidimas dar tikrai labai prastas ir mes tą matom. Darome labai daug klaidų, nepataikome tritaškių. Trūksta susižaidimo. Truputį per vėlai pradėjom ruoštis sezonui. Po truputį vis gerėja žaidimas.“

„Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ pergalės kalviais buvo K.Aleksandravičius (16 tšk., 7 atk. k.), G.Petrauskas (15 tšk., 5 per. k.), A.Kaminskas (15 tšk.), M.Šiukščius (8 tšk.), R.Vaitasius (6 tšk.) ir T.Pažereckas (5 tšk., 10 atk. k., 2 bl., 5 išpr. pr.).

„Savų“ gretose išsiskyrė I.Razbadauskas (11 tšk.), D.Poviliauskas (9 tšk., 11 atk. k., 2 bl.), K.Bankauskas (7 tšk.), A.Viesulas (4 tšk.) ir A.Valentukevičius (4 tšk.).

„Resmilai & SmeliavimoDarbai.lt“ ši pergalė leido nutraukti keturių iš eilės nesėkmių seriją „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybėse (1-4). „Savi“ vis dar neragavo pergalės skonio (0-5).

Itin nerezultatyvioje kovoje pergale džiaugėsi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ eliminavo „Kauno SRC ‒ 2“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ savo valdose nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)