Ryterna vs Gėlių bankas (89:52)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku

2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 20:26 val., peržiūros: 1283

Vasario 1 dieną, 18:30 val., „Kauno Energijos“ sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Gelių bankas“ (svečiai). Šį vakarą „Gelių banko“ ekipos žaidėjai susirinko vos penkiese, tad neturėdami nei vieno keitimo negalėjo mesti nors kiek rimtesnio iššūkio varžovams. „Ryternos“ komandai rungtynės buvo labai lengvos ir greičiau priminė tiesiog treniruotę, tačiau net ir nepersistengdami šeimininkai pasiekė triuškinamą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 89:52 (25:14, 19:9, 19:17, 26:12).

Rungtynių pradžioje „Gelių bankas“ kurį laiką rungtyniavo lygiai su varžovais ir tikrai agresyviai žaidė gynyboje. Vis tik greitai renkamos pražangos sukaustė komandos veiksmus, o tuo nesunkiai pasinaudoję šeimininkai nutolo. Skirtumas greitai išaugo ir tapo aišku, kad šiandien intrigos nebus. Susitikimui įsibėgėjus „Ryterna“ pabandė rungtyniauti su dviem vidurio puolėjais, o tai nulėmė visišką komandos dominavimą po krepšiais. Tiesa, patys „Ryternos“ žaidėjai tikrai nebuvo nusiteikę sutriuškinti varžovų ir dažnai priimdavo kiek nelogiškus sprendimus ar patingėdavo gynyboje. Abi komandos retai pažeidinėjo taisykles, nebuvo nei pertraukėlių, tad laikas bėgo labai greitai, o aikštelėje buvo kone kapinių tyla. Po ramios pirmosios rungtynių dalies „Ryterna“ pirmavo rezultatu 44:23.

Po ilgosios pertraukos „Gelių bankas“ paskutines savo energijos atsargas skyrė puolimui, tad komandos rezultatyvumas išaugo, o skirtumas vienu metu ištirpo iki 15 taškų ribos. Tačiau tai buvo viskas, netrukus svečių gynyba visiškai subyrėjo, o „Ryterna“ taškus galėjo rinkti be didelio pasipriešinimo. Ketvirtasis kėlinukas „Ryternos“ komandai buvo pats rezultatyviausias, ekipa pasinaudojo varžovų nuovargiu ir pasiekė net 40 taškų persvarą. Nors šimto taškų ir nesurinko šeimininkai, tačiau ir taip komandos rezultatas atrode labai solidžiai. „Ryterna“ laimėjo rungtynes rezultatu 89:52.

Ryterna: Gintaras Rinkevičius – 24 tšk. (14 atk. kam.), Paulius Lekečinskas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Milūnas – 12 tšk., Modestas Šidlauskas – 10 tšk.

Gėlių bankas: Rolandas Stagniūnas – 13 tšk., Rokas Druskis – 12 tšk., Saulius Kepežinskas – 10 tšk. (11 atk. kam.), Karolis Armalis – 10 tšk.

„Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai susitvarkė su „Gėlių banku“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 22:19 val.)„Ryterna“ be didelių pastangų sutriuškino „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)