Alaina & Limobus vs automokykla.lt (74:75)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Automokykla.lt“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“

2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 23:32 val., peržiūros: 1341

Vasario 13 -ą, vėlų pirmadienio vakarą, įvyko „Baltik Sport“ įmonių lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Alaina & Limobus“ bei svečių statusą turėjusių „automokykla.lt“ komandų. Ketvirtajame kėlinyje rungtynių kontrolę į savo rankas perėmę šeimininkai, paskutinėmis rungtynių minutėmis nesugebėjo išlaikyti savo susikrauto pranašumo ir pralaimėjo rungtynes minimaliu skirtumu – 74:75 (10:20, 21:14, 28:23, 15:18).

Rungtynių pradžioje „automokykla.lt“ komandą į priekį vedė vienintelis taškus komandoje rinkęs M.Gailiūnas. Tai jis vienas darė net beveik devynias kėlinio minutes, tačiau tai netrukdė jo ekipai pirmauti (7:13). Tik paskutinėmis rungtynių minutėmis prie M. Gailiūno prisijungė po keitimo pasirodęs S.Pakalniškis bei J.Pileckas, o tai leido svečiams pirmauti po pirmojo kėlinio dviženkle persvara – 10:20.

Antrojo kėlinio pradžioje svečių persvara vienu metu buvo pasiekusi jau net trylikos taškų atžymą (12:25), o įpusėjus ketvirčiui skirtumas tarp komandų ženkliai nepasikeitė (18:29). Vis dėl to, prabėgus vos vienai minutei, V.Čypas taikliais metimais priartino savo komandą vos iki keturių taškų, o „automokykla.lt“ buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės (25:29). Po jos svečiai ir toliau strigo, o „Alaina & Limobus“ komanda po R. Snieškaus dvitaškio metimo sugebėjo išlyginti rezultatą (29:29). Per likusį kėlinio laiką „automokykla.lt“ komanda sugebėjo susigrąžinti bent jau trijų taškų persvarą – 31:34.

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių tolimais metimais. Nuo trijų taškų zonos pasižymėjo M.Stankevičius, o iškart po jo tritaškio sekė ir J. Pilecko tolimas šūvis (31:40). Nors dvidešimt trečiąją rungtynių minutę komandas ir vėl skyrė dviženklis taškų skirtumas (35:45), tačiau įpusėjus kėliniui skirtumas tarp komandų ir vėl buvo vos pora taškelių (45:47). Negana to, iki kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, S.Grėbliauskas dvitaškiu metimu išvedė šeimininkus į priekį (53:51). Tokia šeimininkų persvara išliko ir iki kėlinio pabaigos, nes svečiams pirmaujant vienu tašku, paskutinę kėlinio sekundę, V.Čypas dar spėjo įmesti tritaškį metimą – 59:57.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo dar vienu S. Grėbliausko dvitaškiu metimu, o įpusėjus ketvirčiui „automokykla.lt“ komanda vis labiau klimpo varžovų gynyboje (72:65). Likus žaisti kiek daugiau nei trys minutes, šeimininkų persvara pasiekė rekordinę šio vakaro rungtynėse – devynis taškus (74:65). Vis dėl to, svečių paprašyta minutės pertraukėlė vaizdą aikštelėje pakeitė kardinaliai – „Alaina & Limobus“ komanda spaudžiama po visą aikštę gerokai sutriko ir nesugebėjo ramiai ir užtikrintai žaisti, o tuo pasinaudoję svečiai kantriai mažino atsilikimą (39 min. 74:71). Po eilinio netaiklaus ir neparuošto šeimininkų metimo šioje rungtynių atkarpoje, M.Gailiūnas priminė apie save ir prasiveržimu užtikrintai pelnė du taškus. „Alaina & Limobus“ prarado kamuolį, o kitoje atakoje J.Pileckas netiksliai atakavo iš trijų taškų zonos, tačiau po krepšiu kamuolį atsikovojęs R.Snieškus sužingsniavo. „Automokykla.lt“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečiai sugebėjo ištampyti varžovų gynybą bei pelnyti du lengvus taškus iš po krepšio. Per likusį rungtynių laiką „Alaina & Limobus“ komanda nesugebėjo suregzti rezultatyvios atakos, o tai reiškė, jog paskutiniai du J. Pilecko taškai buvo lemiami šiose rungtynėse – 74:75.

„Automokykla.lt“ ekipos treneris Jomantas Eibukas po rungtynių manė, jog jo komandai koją rungtynėse pakišo per didelis atsipalaidavimas:

„Čiut“ neprisižaidėm, tiesiog ant galo susikaupėm ir pavyko išsigelbėti.

O tuo tarpu „Alaina & Limobus“ komandos treneris Vytautas Čypas po rungtynių įvertino teisėjų darbą:

Tai jūs ištrinsit ką aš pasakysiu…. Apgailėtinas teisėjavimas, mano akimis. Ta prasme, aš suprantu, kad galbūt neišeina ten išlikti objektyviems visiškai, nu ta prasme papuola klaidų, bet nežinau, manau, kad visiškai švilpė ne į mūsų pusę. Ir pabaigą blogai sulošėm.

„Alaina & Limobus“: Julius Povilaitis – 20 tšk., Vytautas Čypas – 15 tšk., Remigijus Snieškus – 11 tšk. (16 atk. kam.)

„Automokykla.lt“: Mantas Stankevičius – 21 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Gailiūnas – 21 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Justinas Pileckas – 17 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2017 vasario 16 d., 13:40 val.
Ko gero, teisejai turetu padeti jusu komandai laimeti, tada jau ir svilpimas butu jums geras?
Anonimas2017 vasario 14 d., 00:25 val.
Ko gero teisėjai apgailėtinai švilpė 13-oje iš 14-os jūsų rungtynių
„KTU“ turėjo vargo prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Enerstena“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „automokykla.lt“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 19:35 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Automokykla.lt“ sutriuškino „Celsį“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 19:10 val.)